Advanced SystemCare İndir [Son Sürüm]

Advanced SystemCare, bilgisayar bakımı ve bilgisayar hızlandırma gibi amaçlar için kullanılan yaygın ve çok başarılır bir sistem optimizasyon etme programıdır. Bu program sayesinde bilgisarınıza rahat bir nefes aldırabilir, elle yapılması güç bakımları otomatik yapabilri, daha yüksek performans elde edebilirsiniz.

Advanced SystemCare programını ücretsiz indirerek hemen kullanmaya başlayabilrsiniz. Bu programı kullanmaya başladıktan sonra gözle görülür derecede hızlanma olacak, ağır kalıyor dediğiniz bilgisayarınızı zaman zaman donup kalmaktan kurtulacak.Aslında program mevcut bilgisayara dışarıdan RAM, İŞLEMCİ filan takmıyor tek yaptığı zamanla bilgisayarın sırtına binen yükü azaltmak ve zamanla birikerek sistemi yorulmasına sebep olan logları temizlemek.

Programı kullanmak çok basit, Advanced SystemCare içerisindeki bakım ve optimizasyon araçları arasında kayıt defteri hatalarını düzeltmeye ve gereksiz dosya temizlemeye yardımcı olan araçlar yer almaktadır. Gereksiz dosyalar bilgisayarların geç açılmasına ve kapanmasına, bilgisayarınızın komutlara geç tepki vermesine neden olur. Advanced SystemCare sayesinde disk birleştirme ve kayıt defteri birleştirme işlemlerini de yapabilirsiniz. Böylelikle performans artar.

Son Sürüm Advanced SystemCare için tıkayınız; Advanced SysytemCare İndir .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.