Burun Estetiği Öncesi ve Sonrası 19 Adet

Aşağıdaki fotoğraflarda 19 burun estetiğinin öncesi ve sonrası bulunmaktadır. Bu fotoğraflara bakarak burun estetiği ile nelerin yapılabildiğini ve hangi şekillerin hangi şekillere bürünebildiğini gözlemleyebilirsiniz. Şahsi fikrimi soracak olursanız, sağlığınıza zarar vermediği sürece yani nefes almanızı zorlaştırmıyor ve sosyal yaşamınıza kötü etki etmiyor ise kesinlikle burun estetiği yaptırmamanız. Her burun o kişiye has benzersiz bir uzuvdur. Burnunuzu eleştirmeden önce sosyal hayatınızın etkilenip etkilenmediğini gerçekten gözlemlediniz mi ? Bizim milletimiz genellikle kadın- erkek ilişkilerinden dolayı bu ameliyat hakkında düşüncelere dalar.

Burnunuz sevdiğiniz kişi ile aranıza mı giriyor ? İş yerinde terfi etmenizi mi engelliyor ? Anne ve babanızın sizden utanmasına mı sebep oluyor ? Çocuklarınız sizi beğenmiyor mu ? Emin olun bunların hiçbiri gerçekleşmiyor. Çevrenizdeki insanların çoğu burnunuzu düşünmüyor bile, bu daha çok psikolojik bir olay. Ya zamanında birisi burnunuz hakkında olumsuz yorum yaparak moralinizi bozdu ya da sosyal medya ve popüler kültüre kaptırdınız kendinizi. Bu estetik hakkında araştırma yapmaktan çok bu psikolojiye nasıl girdiğinizi araştırmalısınız. Aşağıdaki fotoğrafları da iyi inceleyin ne tarz burunun ne tarza dönüşebildiğini gözleyebilirsiniz.

Burun estetiği günümüzde rahatlıkla yapılabilen sıradan bir ameliyay haline gelmiş olsa da siz her zaman tecrübeli doktorları tercih edin. Sonuçta masaya yatacaksınız ve müdahelede bulunacak ekibin tecrübeli olduğunu bilmek gerginliğinizi azaltacak ve hata payını ortadan kaldıracaktır. Ayrıca estetik ile verilecek şekle karar verirken doktorunuzu mutlaka dinleyin çünkü onlar bu işi defalarca yaptılar ve sizin görüntünüz ve sağlığınız için en iyi formu en iyi onlar bilebilir. Tabiki hiç bir doktor doğal burun gibisini yapamaz zira başta da söylediğim gibi sağlınıza zarar vermeyen bir burun için asla estetik yaptırmanızı önermem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.