CIA Kim Arıyor İndir [ Son Sürüm ]

CIA Kim Arıyor uygulaması ilk çıktığında bir anda dikkatleri üzerine çekti ve herkes sihirli bir uygulama olduğuna inanarak arkadaşlarına bahsetti, böylelikle CIA Kim Arıyor aplikasyonu kısa zamanda daha popüler ve başarılı hale geldi. Peki CIA nasıl çalışıyor ? Yani CIA numara sorgulamayı nasıl yapıyor ? Hemen açıklayalım.

CIA Kim Arıyor uygulaması bir telefona indirildiği zaman uygulama rehbere ulaşma yetkisi ister. Kullanıcılar genellikle bu sorulara hep evet cevabını verdiğinden uygulama için bir sonraki adıma geçilir. Uygulama tüm rehberi tarar ve veri tabanına gönderir.  Bir başkası x nolu telefon numarasını arayıp kim olduğunu öğrenmek istediğinde bu veritabanı sorgulanır ve isim ekrana yansıtılır. İşte bu yüzden bazen telefon numaralarını arattığımızda “anne, babam, aşkım, kapıcı, boyacı usta” gibi gelişigüzel isimlerle karşılaşırız.

CIA kim arıyor’un ilk sürümlerinde rehbere ulaşma yetkisi kısıtlanıp, veri tabanı sorgulaması yine yapılabiliyordu fakat kendi numaranızın listelerde gözükmemesi için bir şey yapamıyordunuz. Son çıkan sürümde ise bu özellik eklendi. Uygulamayı indirdikten sonra kendi numaranızın gözükmemesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Yardım almak istediğiniz bir konu olursa aşağıdaki alandan yorum yapmaya çekinmeyiniz. Aşağıdaki linkten size uygun olana tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Apple iOS Kullanıcıları için: CIA KİM ARIYOR

Android Kullanıcıları için: CIA KİM ARIYOR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.