Dumpper WiFi Şifre Kırıcı [Full & Güncel Versiyon]

Dumpper bir Wifi şifre kırma programıdır. Bu yazımızda Wi-Fi sinyaline ulaşabildiğiniz modemlerin kablosuz ağ şifrelerini nasıl kırabileceğinizi öğreneceksiniz. Yazı altında her zaman programın güncel versiyonu paylaşılacaktır.  ProgramSkyWatcher tarafından Creative Commons‘un “Reconocimiento-NoComercial-SinObraDerivada 4.0 Internacional License” lisansı altında lisanslanmıştır. Yani ücretsizdir ve açık kaynak kodlu yazılımlar gibi özgürlüğe düşkünler için yazılmıştır. Ticari kullanım için değildir. Program para ile satılamaz. Sürekli güncellenmektedir.

Programın kurulumu ve kullanımı son derece basittir. Pek bilinmemektedir fakat gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Windows işletim sistemi için geliştirilmiş olan bu yazılımı kurduktan sonra sinyal arama yapıyorsunuz ve bulduğu yayınlardan istediğinizi seçip şifreyi kırmasını istiyorsunuz.

Dumpper Nasıl Kurulur ?

Yazılımı aşağıdaki linkten indirdikten sonra sıkıştırılmış dosyayı açın aşağıdaki gibi bir görüntü elde edeceksiniz. Burada dikkat etmeniz gereken üç nokta, masaüstünde %