Google Chrome İndir [Son Sürüm]

Google Chrome’un son sürümünü aşağıdaki linke tıklayarak otomatik olarak indirebilirsininiz. Öncelikle bu programdan biraz bahsetmek istiyorum. İnternet Explorer kullanmayalı ve Chrome’a alışalı yıllar geçmesine rağmen bazen yanlışlıkla IE açtığımda; vay be biz neler çekmişiz diyorum. Açılmasından, sayfa yüklenmesinden ve hatta sayfa kapatmasına kadar IE malesef Chrome’un eline su bile dökememektedir.

Google Crome performansını neye borçlu ? Bu programın bu kadar başarılı olmasının arkasında tabiki Google’ın ordu gibi programcıları ve yüksek RAM tüketimi yer almaktadır. Yani program gerçekten çok gelişmiş ve sade tasarlanmış ayrıca arkaplanda sürekli yüksek RAM kullanmaktadır.  Yüksek RAM kullanmak bazen sorun olsa da bu nadir birşey ve siz sadece internette gezme işlemi yaparken tabiki bilgisayarınızın bu işe ağırlık vermesi sizi daha rahat ettirecektir.

Şuraya tıklayarak otomatik olarak en son sürüm güncel olan Google Chrome’un bilgisayarınıza otomatik olarak indirebilirsiniz; Google Chrome Son Sürüm .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.