Güldür Güldür’de Parlayan Stand-Up’çı Aydın Doğu Demirkol

Yıllar sonra ilk defa güldürebilen bir komedyen ile karşı karşıyayız. Atalay Demirci ile arasında dağlar olmasına rağmen Yetenek yarışmasında elenen Aydın Demirkol 1 Nisan tarihli Güldür Güldür Show programında seyircileri gülmekten çatlattı. Yıldızı 1 gecede parlayan Demirkol’un daha önce de YouTube için parodi videoları çektiği biliniyor.

Güldür Güldür’ün son perdesinde sahneye çıkan Aydın Doğu Demirkol,  gösterisinde uçak muhabbeti, turşu bidonu, ingilizce ve ingilizce konusundaki toplumsal yanlışlarımız, abartımız, oturduğu yerden bütün sosyal medya alemine bişeyleri duyurma isteği,  evlilik – elti muhabbeti, ne kadar kazanıyodur lan? yılda şu olsa ayda bu muhabbeti , bilet parası muhabbeti gibi konuları ele almış.

Benzer Yazılar

Erzurumlular: “Gaz Yoksa Tezek Yakarız !R... Rusya ile aramızda çıkan uçak krizinden sonra sokakta doğalgaz üzerine röportajlar yapıldı. Eruzurum'dan gelen tepki ise "Doğalgaz yoksa tezek yakarız!" oldu....
Ödül Alırken Ağlayan Ataberk Mutlu Poyraz Karayel'den bildiğimiz Ataberk Mutlu heyecandan ağladı. Ünlü küçük oyuncu ödül aldığı sırada göz yaşlarına hakim olamadı.
Rus Rahip Dimitri Müslümanları Övdü Rus rahip Dimitri Smirnov'un Müslümanlar hakkında söyledikleri olay oldu. Yaşlı bir kadının kendisine "Müslümanler beni kiliseye bırakırken para almıyor, hirist...
Dünyanın En Uzun Bisikleti Guinness Dünya Rekorları kitabına girmek isteyen bir ekip dünyanın en uzun bisikletini tasarladı ve üretti, bisikletin boyu tam 35,79 metre.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir