Kadın Şöför Eski Mercedes’i Park Ederken Ferrariye Çarptı

Videodaki bayan şöför paralel park sırasında Mercedes-Benz 380SL model aracını kaza yaparak Ferrari 458’e çarpıyor. Kazayı görenler hemen olay yerine toplanıyor ve göreceğiniz gibi nereden geldiği belli olmayan onlarca insan ferrariyi incelemeye geliyor. Olay Virginia’da, Amerika Birleşik Devletleri’nin Atlas Okyanusu sahilindeki eyâletinde gerçekleşti. Virginia. ABD’nin eyaletleri arasında 8,5 milyon kişiyle nüfus açısından 12. yüzölçümü açısından 35. sırada yer alır. Kazanın pahalıya mal olacağı belli.

Benzer Yazılar

Dünyanın En Uzun Bisikleti Guinness Dünya Rekorları kitabına girmek isteyen bir ekip dünyanın en uzun bisikletini tasarladı ve üretti, bisikletin boyu tam 35,79 metre.
Türk Silahlı Kuvvetleri Tanıtım Videosu 2015 Türk Silahlı Kuvvetlerinin videolarından yapılmış bir derlemedir. Asla unutmayın herhangi bir ülke Türkiye'ya savaş ilan ederse adı 3. Dünya Savaşı olacaktır....
Zırh Delen Osmanlı Okları Osmanlı İmparatorluğu döneminde en özel malzemelerden üretilmiş güçlü oklar tüm dünyanın ilgisini çekiyor.
Beyaz’dan Candan Erçetin’e Erkek Dayan... Beyaz Show'da Candan Erçetin'e verilen son cevap. İzliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir