Müdür Ne’aptın Yönetmeni Kim? İşte Karşınızda

Star Tv’nin sevilen komedi programı Müdür Ne’aptın’ın yönetmeninin kim olduğunu merak ediyor musunuz? Bu yazımızı mutlaka okuyun. Sahnede izleyici ile buluşan Tolga Çevik’in yeni programı Müdür Ne’aptın da önceki programlar gibi izleyicilerden büyük ilgi gördü. Müdür Ne’aptın da Arkadaşım ile Yönetmen arasında yaşanan diyaloglar izleyicileri kırıp geçiriyor. Müdür Ne’aptın’ın gizemli yönetmeni kim, gerçek adı ne bu yazımızda Müdür Ne’aptın yönetmenini sizlere tanıtacağız.

Program ilk başta tekrar yayınlıyor daha sonra yeni bölüme geçiyordu ama artık bunu değiştirdiler. Bence iyi de oldu çünkü komedi programlarında süre ne kadar kısa olursa verim o kadar artar. Saatlerce insanların durmadan gülecek hali yok. Birde özet kısmında sürekli ordan oraya atlamalar yapıldığı için konu bütünlüğü de dağılıyor. Böylesi gerçekten daha iyi. Bana bakarsınız bir bölümün süresi de kısaltılmalı ama daha çok izleyici daha fazla süre yani daha çok para için paranın istediği doğrultuda hareket eden medyamız komedi kültürümüze etki etmiş oluyor.

Müdür Ne’aptın yönetmeninin gerçek adı Fırat Doğu Parlak’tır. İlk olarak Komedi Dükkanı ile başlayan daha sonra Arkadaşım Hoş Geldin ile devam eden Fırat Doğu Parlak birlikteliği son olarak Müdür Ne’aptın ile devam ediyor. Yönetmen Fırat Doğu Parlak; 1984 yılında Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi orada tamamladı. Liseden sonra İstanbul’da konservatuvar okudu, yönetmen oldu. Pek çok ünlü markanın reklamını yaptı. Fırat Doğu Parlak, 2016 yılında oyuncu Burcu Kara ile hayatını birleştirmiştir.

Tolga Çevik (d. 12 Mayıs 1974, İstanbul),Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, komedyen. Avrupa Yakası adlı dizide Sacit Kıral karakterini canlandırmış ve daha sonra diziden ayrılarak kendi hazırladığı Komedi Dükkanı adlı programa ağırlık vermiştir. 2014 yılı içerisinde ise Arkadaşım Hoşgeldin ile devam etmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.