Scholl Velvet Smooth İşe Yarıyor Mu ? Kullandık İnceledik

Scholl Velvet Smooth İşe Yarıyor Mu ? Kullandık İnceledik
Mayıs 01 00:33 2016

Scholl Velvet Smooth reklamlarını her izlediğimde acaba gerçekten işe yarıyor mu diye düşünüyordum. Eğer gerçekten de işe yarıyor ise mutlaka almalıydım. Sonra birkaç kişiden olumlu yorum alınca almaya karar verdim. Bu seferde fiyatına takıldım, hayatta en nefret ettiğim şey aynı ürünü ucuza alabilmek varken daha pahalıya almaktır. Kısacası kazık yemek istemiyorum ve bu benim en doğal hakkım. Peşin söyleyeyim ürünü aldım kullandım ve hala kullanıyorum. Bu yazımda size detaylı bilgi vereceğim.

scholl işe yarıyor mu 3

Scholl Velvet Smooth işe yarıyor mu ? Sorusunu cevaplamaya devam ediyoruz.

Yaklaşık 1 ay boyunca her gittiğim eczane ve markette bu ürünü gördüm ve fiyatı hep aynıydı. Ortalama 89 TL. Fiyat kimilerine normal gelebilir ama benim bu parayı ödemeye hiç niyetim yoktu. Gerçek bir marketten uygun fiyata alamayacağıma iyice emin olduktan sonra internette araştırma karar verdim.

Yine bilindik süper e-marketlere girdim. Ne göreyim ? Fiyat yine aynı. Yahu arkadaş bu nasıl ağız birliği ? Herneyse, ardından gittigidiyor ve sahibinden sitelerine bakmaya karar verdim. En azından buralarda satıcı sayısı fazla ve rekabet daha kızışmış durumda.  Gittigidiyorda iyice inceledikten sonra sağlam bir satıcıdan 35 TL’ye Scholl Velvet Smooth elektronik ayak törpüsü almayı başardım. Hem de ücretsiz kargo ile ! Yaşasın kapitalizm ! Neyse konumuza devam ediyorum.

Scholl Velvet Smooth Kutu Açılımı ve Kurulum

Ürün elime ulaşınca hemen kutusunu açtım. Kutudan elektronik ayak törpüsü, törpü başlığı ve kullanma klavuzu çıktı fakat pil yoktu zaten hiçbirinde pil yokmuş. Kurulum çok basit, dibindeki kapağı çevirerek açtım 4 tane pili – + işaretleri doğru olacacak şekilde taktım ve geri kapattım. Başlığı takmak da pratik, başlığın iki tarafında pimler var birini içeri bastırım diğer tarafı törpü makinasına takınca yerine doğru bastırın pimi bırakın tam yerine oturacak.

scholl işe yarıyor mu 2

scholl işe yarıyor mu 1

Scholl Velvet Smooth Gücü Nasıl ? 

Elektronik ayak törpüsünün gücü tam ayarında olmuş. Ayak törpülerden zaten zarar vereceğiniz kadar bastırırsanız törpü yavaşlıyor ve duruyor.

Scholl Velvet Smooth Neden Durur ?

Eğer scholl velvet smooth express pedi elektronik ayak törpüsünü ayağınıza çok bastırırsanız gücünden ve zarar vermeyi önlemekten dolayı durur, bu durumlarda hemen makinayı geri çekin dönmeye devam eder. Çok fazla bu şekilde zorlarsanız törpü çok ısınacaktır dikkat edin.

Scholl Velvet Smooth Express Pedi Gerçekten işe yaradı mı ?

İşte final sorumuz, açıkca ve kısaca evet diyorum. Daha ilk kullanımda ayağımdaki nasırı sertleşmiş dokuyu ölü deriyi resmen gözümün önünde un ufak etti, toza çevirdi. Törpüledikçe alttan yeni ve yumuşak dokuya ulaştım. Almak isteyen varsa kesinlikle alsın diyorum ama uygun fiyattan alırsınız inşallah.

 

Ayrıca son olarak bir de tavsiyede bulunayım makinayı 15-20 dk zorlu kullanımdan sonra 5 dk dinlendirin ve her törpüden sonra krem sürmeyi unutmayın böylesi daha güzel olacaktır. Diğer yazılarımızı da okumayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir:

NATO Neden Türkiye’ye Savaş Gemileri Gönderi... Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütü'nün (NATO) Türkiye'ye uçaklar ve savaş gemileri göndereceğinin duyulmasının ardından herkesin aklına türlü sorular ge...
iPhone 6’da Saç Kapma Sorunu Tüm medyayı işgal eden iPhone 6 hakkında tüm yerli ve yabancı medyayı tarıyoruz, son günlerde yabancı Twitter kullanıcıları iPhone 6'nın Plus modelini...
WPA3 Nedir ? Wi-Fi İçin Neden Daha Güvenli ? CES 2018'de duyurulan WPA3 teknolojisi artık hazır. Yakında daha güvenli kablosuz ağlar kullanmaya başlayacağız. Şimdi hep beraber detaylara geçelim. ...
Lav Tüpü Mağarası Nedir ? Hatay'ın Hassa ilçesinde, Türkiye'nin ilk lav tüpü mağarasının keşfedildiği duyulunca insanlar lav tüpünün ne anlama geldiğini merak etti. Orman ve Su...
Türk Cehennemi Fıkrası (Avrupa-Türk Cehennemi Fıkr... Meşhur Türk cehennemi fıkrası: Dört arkadaş aynı anda trafik kazasında ölür, hepsi günahkardır ve cehennemliktir. Dördü de cehenneme gidecekken Azrail...
Kuantum Bilgisayar Nasıl Çalışır ? Nedir ? Test Ed... Kuantum bilgisayar nasıl çalışır ? Bu yazımızda kuantum bilgisayarların ne olduğu, nasıl çalıştığı ve klasik bilgisayarlardan hangi farklılıkla ayrıld...
  Categories:
write a comment

3 Comments

 1. Mehmet Ali Arslan
  Mayıs 01, 13:12 #1 Mehmet Ali Arslan Author

  Soru ve sorunlarınızı yazın lütfen

  Reply to this comment
 2. Zeynep
  Mayıs 01, 13:14 #2 Zeynep

  Çok kararsızım bende almayı düşünüyorum, iyi ki bu yazıyı okudum

  Reply to this comment
 3. Pınar
  Mayıs 01, 13:15 #3 Pınar

  Ben aldım gerçekten işe yarıyor :) kesinlikle almalısınız

  Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.