15 Bin TL’ye Alınabilecek Dizel Otomobiller

Ocak 16 15:23 2015

Bütçesi 15.000 TL olanlar için internette 2000 model yılı üstündeki ilanlara baktım ve bu fiyatlara alınabilecek otomobilleri araştırdım. Eminim bir çok insan düşük bütçesine karşın otomobil ihtiyacını gidermek zorunda olduğu için araştırma yapıyordur. Ben de kendimce bir araştırma yaptım ve bakın ortaya nasıl bir liste çıktı. Baştan belirteyim, başlığı görünce Çin malı arabalar zannetmeyin, hepsi ülkemizde kullanılan be çok bilinen bilindik markalardır.

15bin-tl-butce-otomobil

15.000 TL’e bütçe ile alınabilecek otomobiller için bir liste hazırladım, listede rastgeledir yani ilk eklediğim en iyisi veya son eklediğim en kötüsüdür demek değildir. Dediim gibi bu bütçe ile araba satın almak isteyenlere ön fikir olması için araştırdım. Umarım faydalı olur.

1- Fiat Albea 1.3 Multijet alınabilir. Sadece taksi çıkması değil başka Albea’lar da bulabilmeniz mümkün, üstelik klimalı.

2- Fiat Palio 1.3 Multijet alınabilir. Çok yaygın bulunan Palio gerçekten çok az yakıyor ve çok ekonomik.

3- Citroen Xsara 1.4 Hdi alınabilir. İlk iki otomobile göre daha düşük km’de bulma şansınız var.

4- Citroen C3 1.4 Hdi alınabilir. Yine az km yapmış, küçük tatlı bir bulma şansınız var.

5- Dacia Logan 1.5 dCi alınabilir. Sedan otomobil almak isteyenler bu aracın taksi olarak kullanılmamış olanlarını bulabilirse güzel bir arabaya sahip olunabilir.

6- Opel Corsa 1.3 Cdti alınabilir. Genellikle kişisel olarak kullanılan Corsa’lara bakarsanız küçük ve şık bir otomobil şansınız var. Benim bu ilanlar arasındaki favorim Corsa oldu.

7- Peugeot 206 alınabilir. Yine çok tercih edilen bir otomobil olan 206’lardan temiz bir tane bulabilirsiniz.

8- Renault Clio 1.5 dCi alınabilir. Tüm ilanlar arasında 2.eli en iyi olan model Clio çünkü ikinci eli çok çabuk el değiştiriyor. Temiz bir Clio da 15.000 TL bütçe ile alınabilir.

  Teknoloji Tasarım
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.