Akıllı “Microbot Push” İle Butonlara Hükmedin

Güney Koreli Naran, analog cihazlara dahi yeni nesil akıllı cihazlarla hükmetmeyi sağlayacak bir cihaz geliştirdi. Aslında cihaz fikir olarak çok basit fakat Ar-Ge anlamında ciddi emek verilmiş. Düşük pil tüketimi, çok iyi senkronizasyon, programlanabilme ve akıllı arayüz gibi bir çok artısı var. Cihazı hayatınızda bulunan yüzlerce düğmeden birinin üzerine takıyorsunuz. Bu ister lamba anahtarı olsun isterseniz de blendırınızın tuşu. İster tost makinenizin kolu olsun isterseniz de 15 yıllık müzik setiniz.

Cihazı istediğiniz yere taktıktan sonra telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan internet aracılığı ile bağlanabiliyor ve anında komut verebiliyorsunuz. Modern inovasyon göz önünde bulundurularak tasarlanan cihaz ise son derece minik ve yetenekli.  Wifi ağınız üzerinden düğmelere hükmedebilir, ana kutusuna internet vererek uzaktan erişim sağlayabilirisiniz. Ayrıca zaman çizelgeleri hazırlayarak istediğiniz vakitte istediğiniz butona basılmasını da sağlayabilirsiniz.

Benim en beğendiğim özellik ise şu oldu, yakınlık ayarı yaparak örneğin odaya girdiğinizde ışıkların ve bilgisayarınızın açılmasını sağlayabiliyorsunuz. Aynı şekilde siz odayı terk ettiğinizde tekrar ışıkları ve bilgisayarı kapatabilirsiniz. Microbot Push olarak adnladırılan cihaz 9 Kasım‘da satışa sunulacak. Aşağıdaki videoyu da mutlaka izlemelisiniz.

  Yarasa Robotlar Hem Uçuyor Hem de Yürüyor !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.