Akıllı “Microbot Push” İle Butonlara Hükmedin

Akıllı “Microbot Push” İle Butonlara Hükmedin
Kasım 04 22:34 2015

Güney Koreli Naran, analog cihazlara dahi yeni nesil akıllı cihazlarla hükmetmeyi sağlayacak bir cihaz geliştirdi. Aslında cihaz fikir olarak çok basit fakat Ar-Ge anlamında ciddi emek verilmiş. Düşük pil tüketimi, çok iyi senkronizasyon, programlanabilme ve akıllı arayüz gibi bir çok artısı var. Cihazı hayatınızda bulunan yüzlerce düğmeden birinin üzerine takıyorsunuz. Bu ister lamba anahtarı olsun isterseniz de blendırınızın tuşu. İster tost makinenizin kolu olsun isterseniz de 15 yıllık müzik setiniz.

Cihazı istediğiniz yere taktıktan sonra telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan internet aracılığı ile bağlanabiliyor ve anında komut verebiliyorsunuz. Modern inovasyon göz önünde bulundurularak tasarlanan cihaz ise son derece minik ve yetenekli.  Wifi ağınız üzerinden düğmelere hükmedebilir, ana kutusuna internet vererek uzaktan erişim sağlayabilirisiniz. Ayrıca zaman çizelgeleri hazırlayarak istediğiniz vakitte istediğiniz butona basılmasını da sağlayabilirsiniz.

Benim en beğendiğim özellik ise şu oldu, yakınlık ayarı yaparak örneğin odaya girdiğinizde ışıkların ve bilgisayarınızın açılmasını sağlayabiliyorsunuz. Aynı şekilde siz odayı terk ettiğinizde tekrar ışıkları ve bilgisayarı kapatabilirsiniz. Microbot Push olarak adnladırılan cihaz 9 Kasım‘da satışa sunulacak. Aşağıdaki videoyu da mutlaka izlemelisiniz.

  Cloud Hosting Nedir ? Cloud Server Nedir ? Farkları Nelerdir ?
  Kullanılan Etiketler:
  Kategori:
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.