Baba Olunca Blog Yazılır Mı ? Nasıl?

Baba Olunca Blog Yazılır Mı ? Nasıl?
Ekim 28 08:25 2015

Baba olunca da blog yazılır ama nasıl yazılır ? Bir de bana sorun. Maşallah oğlum, blog yazarken bana çok yardımcı olmakta. Şaka bir yana, baba olunca işler değişiyor. Normal şartlar altında eve gelip yemekti dinlenmeydi derken bilgisayarı dizime alıp rahat rahat yazı yazabiliyordum fakat şimdi bu boş zamanı bulmak değil yaratmak zorunda kalıyorum.

Bebek bakımı zor olduğundan her zaman eşime yardım ederdim, oğlum küçükken zaruri ihtiyaçlarıyla uğraştıktan sonra yine boş vakit kalırdı. Mesele küçükken değil, oyun oynama isteği oluştuğu zaman başlıyor. Neler yapıyor bir bilseniz. Bilgisayarı benden zorla alıyor, yazı yazar gibi tüm tuşlara vuruyor ekranı kapatıp açıyor. Elinden alsanız saçınızı başınızı yoluyor.

Peki nasıl zor olda size içerik hazırlıyorum ? Bir baba her daim herşeye hazır olmalı ! Alet çantamda bez, pişik kremi ve ıslak mendil her daim bulunur. Ayrıca Dolven, Zyretc gibi ilaçlarım da stokda. Yatak odasına, salona ve çocuk odasına sürekli yedekleriyle bebek bezi bırakıyorum. Islak mendilde yine en az iki odada yedekli oluyor. Krem ise hep bir odada unutulduğundan, dikkat ediyorum eşim ve oğlum neredeyse o odaya getiriyorum. Islak mendili ve bezi de kontrol edip, biberona su dolduruyorum. Tv izlerlerken bende bilgisayarımız açabiliyorum.

En acil yazı ise oğlumu yormadan çıkmıyor. Eve gelince yemekten sonra kollarından tutup iyice gezdirip yorduktan sonra yüzünde “baba yeter yatacam bırak beni!” bakışı olunca ilk bahsettiğim ihtiyaçları odada hazır bırakıp bilgisayarı açıyorum. Tv vakti bittiğinde ise klavye sesinden dolayı diğer odaya geçiyorum ki rahat rahat uyutsun annesi.

Canım ailem sizi seviyorum.

  Snapchat Gizlice Ekran Görüntüsü Alma Yöntemi
  Kullanılan Etiketler:
  Kategori:
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.