Çamlıca Kulesi’nden İstanbul Manzaraları

çamlıca kulesi manzarası

Çamlıca kulesi manzarası. Çamlıca kulesi manzaraları. Çamlıca kulesinden manzararı. Çamlıca kulesinden İstanbul fotoğrafları. Bu konu hakkında yazdım.

Ailecek öğle yemeğine Çamlıca Kulesi’ne gittik. Güzel bir deneyimdi, girişte sistematik çalışan valeler bizi karşıladı, aracı teslim ettikten sonra içeri girdik ve havadar bir salon ile karşılaştık. Mimari anlamda insana lüks bir yere geldiğini belirtmenin amaçlandığı çok açık.

Bir görevli hemen yanımıza geldi ve nasıl yardımcı olacağını sordu. Kendisine restaurant için rezervasyonumuz olduğunu söyleyince ilgili masaya yönlendirdi. Bu masadan giriş kartımızı aldık ve asansöre geçtik.

Asansörlerin içinde her zaman bir görevli oluyor ve kartı olanları kontrol ederek restaurant katına çıkartıyor. Asansörle yukar çıkarken de dışarıdaki manzarayı görebiliyorsunuz. Etklileyiciydi.

Seyir katının daha yukarısında olan Çamlıca Kulesi Restaurantı’na çıktık. Yine hoşgeldiniz diyen başka görevliler bize masamıza kadar eşlik etti. Restaurant çok şık döşenmiş, dekorasyon çok güzel, göz yormayan, lüks olduğunu belli eden ve ferah bir yer.

Garsonlar da mekanın adabına göre davranıyorlar, hepsi kibar insanlar. Basit bir soru sormuştum siparişten sonra üşenmeden uzun uzun cevapladı, tekrar tekrar teşekkür ettim kendisine. Buraya ister ailece yemek yemeğe, isterseniz sevgiliniz ile romantik bir yemeğe, isterseniz yalnız bir öğlen yemeğine gelin her koşula uygun bir yer. Siparişlerimizi beklerken kuleyi gezmek istedim ve farklı açılardan çekimler yaptım.

İşte Çamlıca Kulesi’nden İstanbul manzaraları.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.