CarPlay Youtube Music’de Şarkı İleri Sarılmıyor

youtube music carplay müzik ileri sarma

CarPlay’de Youtube Music kullanırken şarkı ileri / geri sarma özelliği çalışmıyor. Sorunun Youtube Music’in CarPlay versiyonunda olduğundan eminim çünkü başka otomobillerde de denedim. Ayrıca yabancı forumlarda bir kaç kişi daha bundan bahsetmiş yani dünya genelinde yaşanan bir problem.

Normalde Spotify kullanıyorum şarkı ileri veya geri sararken ileri veya geri düğmesine basılı tuttuğumda normal bir şekilde istediğimi yapabililiyorum.

Yalnızca Youtube Music kullanıdığım durumlarda şarkıları ileri saramıyorum.

Eğer sizler de bu sorunu yaşıyorsunuz Youtube’e geri bildirimde bulunabilirsiniz. Şu sayfafaya gidin; https://support.google.com/youtubemusic sağ altaki geri bildirim tuşuna basın ve carplay’de youtube music kullanırken ileri geri sarma sorunu yaşadığınızı belirtin.

Eğer çok sayıda bildirim yapılırsa geliştirme ekibi bu sorunu el atabilir.

Dediğim gibi normalde Spotify ile müzik dinliyorum ama zaten Youtube premium üyesiyim neden Youtube Music kullanmıyorum diyerek Spotify premium aboneliğimi iptal ettim, Youtube Music’de beğendiğim müzikleri listeme ekledim daha sonra ilk yolculuk sırasında müzikleri ileri saramadığımı fark ettim.

Can sıkıcı bir durum.

Mecburen Spotify’e geri döneceğim ve bu sorun çözülene kadar Youtube Music’i tercih etmem çok zor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.