Çekilen Araçlar Nereye Gider ?

Çekilen Araçlar Nereye Gider ?
Mayıs 25 12:10 2016

Çekilen araçların nereye götürüldüğünü merak edenler var mı ? Daha önce bu acı tecrübeyi yaşamış olanlar araçlarını teslim alırken görmüşlerdir fakat çoğu insan trafikte yanlış parktan dolayı çekilen araçların nereye götürüldüğünü bilmez. Bu yazımda size aracınızın nasıl bir yere götürüldüğünü göstereceğim. Aşağıdaki resim sıradan bir otorparktır. Devlet ile anlaşmalı kurumların otoparkalarına çekilen araçlarınız. Burada siz çıkarana kadar kalır. Ortam şartları ne kadar kalitelidir tartışılır.

otoparka cekilen araclar nereye gider

Aracınızın trafikten çekilmemesine mümkün olduğunca özen gösterin çünkü aracın kaldırılması esnasında zaman zaman sorunlar çıkabiliyor ve inanın elinizden hiçbirşey gelmiyor. Zaten mantıken düşünürseniz dört ayrı tekere bağlanan halatla kaldırılan otomobilin mekanik kısmı gerileceğinden rot ayarınız bile etkilenebilir. Eğer usta bir çekici tarafından yüklendiyse yine sorun yok fakat kimi çekicilerin paldur küldür araç çektiğini görünce içim cız etmiyor değil.

Otopark koşullarıda her zaman kaliteli değil, kimimiz güneşe pile park etmezken bu otoparkların bazıları güneş altında, toz çamur içinde oluyor.

Aşağıdaki videoda size araç çekilirken başınıza gelebilecek en kötü şeyi göstermek istiyorum. Bunu izleyin ki aracınızı her zaman doğru yere park ettiğinizden emin olun. Eğer bir caddede park yasağı tabelası yoksa bile esnafa soru sormaktan çekinmeyin. Bizim esnafımız yardımseverdir, eğer biri size bu caddeden bazen çekiyorlar diyorsa uyanık olun ücretli otopark bulun bir esnafa rica edin. Hiç değilse kafanız rahat olur.

  Fiat Linea Balata Fiyatları ve Değişim Fiyatları'nı İnceledim
  Kategori:
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.