Cep Telefonunuzu Nerenizde Taşıyorsunuz ?

Cep Telefonunuzu Nerenizde Taşıyorsunuz ?
Haziran 12 00:20 2016

Cep telefonlarının ebatları büyüdükçe onları taşımak da zorlaşıyor. Kadınlar çantalarında taşıdığından çok sorun değil fakat ya çanta yoksa ? Erkekler için ise iPhone’nun Plus modeli gibi büyük telefonlar bambaşka bir dert. Peki siz cep telefonunuzu nerede taşıyorsunuz ?

 Arka cepte telefon taşımanın ne kadar riskli olduğunu bir çok insan tecrübe ederek öğrendi ! Eğer arka cebinizde telefon taşıyorsanız herhangi yanlış bir oturuşta telefonunuzun belini kırabilirsiniz, bu yüzden kesinlikle arka cebinizde telefon taşımayın. Kırılma riskinin yanı sıra, çalınma riski de artmaktadır. Kalabalık yerlerde biri telefonunuzu daha rahat bir şekilde çalıp gidebilir. Kesinlikle arka cepte taşımayın !

Ön cepte telefon taşımak. En yayın telefon taşıma yöntemi. Genellikle erkekler cep telefonlarını sağ ceplerinde taşımakta. Bu daha konforlu ve telefona ulaşmak daha kolay oluyor. İster sağ ön isterse sol ön cep olsun fark etmez, telefonunuzu koyduğunuz cebinize anahtar bozuk para gibi metalleri kesinlikle sokmayın. Bu telefonunuzun çizilmesine sebep olabilir. Dikkatli olun.

Ceketinizde mi taşıyorsunuz ? Ceketin iç cebinde cep telefonu taşımak da oldukça yaygındır fakat sıcak havalarda ceketiniz olmayacak, yok ben yine giyerim diyorsanız birşey diyemem. Ceket hakkında yapacağım uyarı ise şu; sol cepte değil sağ cepte taşıyın. Ceketin sol iç cebi kalbinize yakın olduğundan ve cep telefonlarının radyasyon tehlikesi taşımasından dolayı sol cepte telefon taşınmamasını tavsiye etmekteyim. Bu sizin için daha iyi olacaktır.

Son olarak elde taşınan cep telefonlarından bahsedelim. Bir çok kişi büyük ebatlı cep telefonlarını ellerinde taşımaktadır. Eğer böyle yapıyorsanız mutlaka kılıf kullanın zira sürekli sağda solda bırakılan cep telefonunuzun çizilmesine sebep olabilirsiniz. Ayrıca masanın üstüne bıraktığınız telefonun yanında çay, su, kola gibi sıvalar bulundurmayın. Yanlışlıkla üzerine dökebilir veya çarparak düşmesine sebep olabilirsiniz !

  Scholl Velvet Smooth İşe Yarıyor Mu ? Kullandık İnceledik
  Kategori:
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.