Çok Para Kazanan Blogcuların 3 Büyük Prensibi

Çok Para Kazanan Blogcuların 3 Büyük Prensibi
Mayıs 30 16:08 2016

Çok para kazanan blogcular diye başladım ama önce şaşıranlara açıklama yapayım. Evet blogcular para kazanıyor hatta bir kısmı çok fazla kazanıyor. Bu yazımda 2006 yılından beri içine girmiş olduğun web yayınclığı serüvenimden elde ettiğim tecrübe ile çok para kazanan blogcuların 3 prensibini açıklayacağım. Hem bu insanların iç dünyalarını biraz daha fazla anlamış olursunuz. 3 prensibi madde madde açıklayacağım. İşte başlıyoruz, madde bir “Paylaşmaz.”.

PAYLAŞMAZ. Para kazanan blogcu kullandığı seo araçlarını, sosyam medya araçlarını, backlink taktiklerini, sosyam medya hilelerini  ve ucuz reklam reklam tekniklerini asla paylaşmaz. Örneğin twitter’da takipçi kasan bir bot bulmuştur onu kullanır ve kimseye de vermez. Zanneder ki bir bilgisayar yazılımını paylaşırsa kendisindeki çalışmayacakç Bu yüzden paylaşmaktan korkar özellikle backlink alma tekniklerini çok zor elde etmiştir ve aman kimse duymasın değeri azalır der hayatta paylaşmaz.

ÖĞRETMEZ. Bu blogcular kesinlikle yıllarca edinmiş olduukları bilgi birikimini öğretmez, zaten öğretmeyi sevmediği gibi para kazanmakla uğraşmaktan dolayı yeni blogger ve webmasterlar için öğretici etkinlikler için zamanı da yoktur. Direk yakalayıp bu nasıl yapılıyor ? Diye sorsan yine öğretmez. Öğrendiği tüm bilgilerin kutsal olduğuna yalnıza kendisinin sahip olması gerektiğine inanır. Blog veya web sitesinden para nasıl kazanılır buınu öğrenmek isteyen birini sezerse oradan hemen uzaklaşır.

YALANLAR. Türünden bahsetmiş olduğumuz blogcuların son prensipleri ise yalanlama huyları. Kısaca özetlersem, biri para kazanmayla ilgili bir taktik bulup bir forumda yazarsa hemen ekibiyle birlikte bu yöntemin sahte olduğunu yazar. Bu yöntemi uygulayan kişinin cehenneme gideceğini söyler.  Lobiden sızdırılan para kazanma bilgisi artık gözden çıkarılmıştır, hiç değilse bu bilgiyi lanetliyelim de hiç kimse denemeye bile kalkmasın. Öyle bir korkutalım ki denemesinler bahsetmesinler başka yerde de yazmasınlar diye.

  Clickbank’e Nasıl Üye Olunur ?

Bu üç prensibi benimsemiş olan her blogger bir gün web sitesinden para kazanacaktır. Bundan şüpheniz olmasın, peki bu prensipleri uygulamak ne kadar doğru ? Bunu ben bilemem dinen veya etik olarak bu kişilerin cezası ben yargılayamam fakat bildiğim tek şey bunları yaparak zengin oldukları ve zenginliklerini korudukları. Düşünsenize rakibiniz olan onbinlerce kişi varken bunlara nasıl olur da sır vereceksiniz ? Nasıl olur da kimsenin bilmediği ve kimse bilmediği için bu kadar önemlii olan bir backlink taktiğini forumlarda bas bas bağırarak anlatacaksınız ? Bunlar hep seks işte. Pardon para. Bir de son olarak yolunu kaybetmiş zengin blogcular bunlar bazen balıklar gibi karaya vurur. Forumlarda bir başlık açar der ki “gelin lan size şu taktiği öğreteceğim pm atın” bu sefer bütün millet buna basar yorumu “hadi lan ordan“, “pm yazma burdan yaz.” Şimdi bu adam ne yapsın ? Paylaşsa olmuyor paylaşmasa olmuyor. Eğer para kazanmak istiyorsanız bu 3 prensibi bir yere not edin.

 

  Kategori:
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.