Çöpçüler Kralı Nerede Çekilmiştir ?

Çöpçüler Kralı Nerede Çekilmiştir ?
Ocak 29 21:34 2015

Bu filmi ne zaman izlesem gülmekten ölüyorum, günümüz komedisi ile karşılaştırılamayacak bir kalitesi var. Zaten Kemal Sunal ve Şener Şen’in adı geçtikten sonra başka bir şey söylemeye gerek var mı ? Peki hiç merak ettiniz mi bu harika film nerede çekildi diye ? İşte size kanıtı ile filmin çekildiği yer.

Film Cihangir’de çekilmiş. Hem internette bu yönde söylentiler var hem de filmden bomba gibi sağlam bir kare yakaladım. Fotoğrafa bakarsanız Şener Şen’in arkasındaki tabelada Cihangir yazıyor. Büyük ihtimalle film o civarda çekilmiş.

Not: Filmin restorasyon yapılmış HD kalitedeki halini youtube’da izleyebilirsiniz.

  İşte O An Fatal Error Verdim
  Kullanılan Etiketler:
  Kategori:
Yorum Yap

4 Yorum

 1. Kübra
  Haziran 30, 23:31 #1 Kübra

  Her şey gibi Cİhangir’de çok değişti. Ama bizim için Beyoğlu’nun en güzel semti, Çöpçüler Kralı ile bir kez daha anlamlı kılındı.

  Bu yoruma cevap ver
 2. yılmaz karaca
  Ağustos 11, 17:18 #3 yılmaz karaca

  kim uydurmuş bilmem ama çöpçüler kralı fındıkzade oğuzhan caddesinde ve vatan caddesindeki lunapark gazinosunda geçiyor olay ekmek kuyruğuna nerde giriliyor çıkaramadım sanki kadırga gibi geldi çünkü sahenedki bütün yerleri tanıyorum çocukluğum geçti orada bilginize merak edene

  Bu yoruma cevap ver
  • Anonim
   Temmuz 21, 18:21 Anonim

   Yeni kapıda çekildi çakıl gazinosunda sahneye çıktı.çunki o gazinoda çalıştım

   Bu yoruma cevap ver

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.