Çözüm: Uygulama, Varsayılan Yükleme Konumuna Yüklenemiyor

Arkadaşlar yine kesin bir çözümle karşınızdayım. Yahu şu teknoloji ne güzel şey yaaa :) Eğer Play’den bir şey indirirken Varsayılan Yükleme Konumuna Yüklenemiyor diye sorunla karşılaşıyorsanız 2 muhtemel sebep var. Bu yazımda size bu iki sebebi ve çözümünü bildireceğim.

Birinci sebep; yeterli alanınız yoktur. Bir kontrol edin önce gerçekten yeriniz az ise, gereksiz dosyaların hepsini silin. Şu hataya düşmeyin mesela 100 MB’lık app indireceksiniz telefona bakıyorsunuz 100 MB boş yer var. İnmez, çünkü indirme dosyaları dediğim hazırlık dosyaları da geçiçi olarak yüklenmek zorunda bunun için daha fazla alana sahip olmanız gerekmekte.

İkinci sebep, uygulamanın daha önce indirilmiş olması veya çakışan bir uygulamanın daha önce yüklenmiş olması. Kesin çözüm şu, SystemAppRemover uygulamasını indirin System Apps klasörüne ulaşın ve inmeyen o uygulamanın adını arayın var ise direkt onu silin, diğer ihtimal o uygulamayla çakışabileceğini düşündüğünüz uygulamaları önce cihazdan kaldırın sonra o klasörden silin.

  Chrome Gizlilik Modu: Gizli Sekme Açmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.