Czur Scanner ile 1 Kitabı 5 dk’da Taramak

Kasım 07 09:23 2015

Czur Scanner, kendine has geliştirilen yazılımı ile bir kitabı 5 dakika içerisinde tarayabiliyor. Bunu imkansız zannediyorsanız videoyu da izleyebilirisniz. Cihazın altına konumlandırılan tablaya kitabı koyuyorsunuz ve sayfaları çeviriyorsunuz tek yaptığınız şey bu. Taramanın da fotoğraftan ibaret olduğunu düşünmeyin. Taranan sayfalar yazılım içerisinde tıpkı kaliteli bir ebook gibi görünecek şekle çevriliyor. Yazılım eğme/bükme işlemlerini yapıp sayfa sınırlarını tanımlayıp ardından kontrast ayarlarını yapıyor.

İşlemler bittikten sonra da tüm sayfaları tek PDF olarak alabiliyorsunuz. E-book hali çıkmamış kitaplarınızı böylelikle çevirebilirsiniz. Ayrıca iş ile ilgili evrakalrınızı yada sürekli taramanız gereken onlarca dosya varsa bu makina hayatınızda çığır açacak.

Cihaz yurtdışından satılmak üzere internet sitesinde 199 USD. Fiyat yaptığı iş ile karşılaştırılınca BEDAVA diyebilirim. 6 kişilik bir takım ile Shenzhen’de geliştirilmiş olan bu aygıt müthiş ilgi çekiyor. Yapılan bir kampanya da bu ilgi de etkili, kampanya şu eğer 1.5 milyon dolar satışa ulaşırsak 50 tane cihazı okullara bağışlayacağız. Akıllıca ! Bu tarayıcı çok ses getirecek. Daha önceki tarayıcıların hiçbiri bu kadar kararlı ve temiz bir iş çıkaramamıştı. Erken alımlarda kapmanyalar var alacaksınız alın çünkü gelecek kampanya bittiğinde 399 USD olacakmış.

Satın alma sayfası

  Ugi Nedir ? Nereden Nasıl Alınır ? Garanti
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.