Dumpper WiFi Şifre Kırıcı [Full & Güncel Versiyon]

Dumpper WiFi Şifre Kırıcı [Full & Güncel Versiyon]
Ekim 25 13:55 2015

Dumpper bir Wifi şifre kırma programıdır. Bu yazımızda Wi-Fi sinyaline ulaşabildiğiniz modemlerin kablosuz ağ şifrelerini nasıl kırabileceğinizi öğreneceksiniz. Yazı altında her zaman programın güncel versiyonu paylaşılacaktır.  ProgramSkyWatcher tarafından Creative Commons‘un “Reconocimiento-NoComercial-SinObraDerivada 4.0 Internacional License” lisansı altında lisanslanmıştır. Yani ücretsizdir ve açık kaynak kodlu yazılımlar gibi özgürlüğe düşkünler için yazılmıştır. Ticari kullanım için değildir. Program para ile satılamaz. Sürekli güncellenmektedir.

Programın kurulumu ve kullanımı son derece basittir. Pek bilinmemektedir fakat gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Windows işletim sistemi için geliştirilmiş olan bu yazılımı kurduktan sonra sinyal arama yapıyorsunuz ve bulduğu yayınlardan istediğinizi seçip şifreyi kırmasını istiyorsunuz.

Dumpper Nasıl Kurulur ?

Yazılımı aşağıdaki linkten indirdikten sonra sıkıştırılmış dosyayı açın aşağıdaki gibi bir görüntü elde edeceksiniz. Burada dikkat etmeniz gereken üç nokta, masaüstünde dumpper adlı bir klasör oluşturup Rar’dakiler oraya atılmalı, anti-virus programı işlem başında devre dışı bırakılmalı ve dumpper.exe dosyaları sağ tıklanıp Yönetici olarak çalıştırılmalı. Bunları yapmanız sorunlarla karşılaşmamanızı sağlayacaktır.

Dumpper ile Nasıl Şifre Kırılır ?

Adım adım görelim, önce masaüstünde bir klasör oluştup dosyaları attınız ve dumpper.exe’yi yönetici olarak çalıştırdınız. Şimdi aşağıdaki pencere açılacak, pencerede ok ile işaretlediğim Scan tuşuna basın.Bu işlemle kablosuz ağa erişilebilecek ağların listesine sahip olmuş olursunuz.

Daha sonra yukarıdaki sekmelerden, Wps yazana tıklıyoruz. Gelen ekranda Redes Dedectadas kısmı boş olacak. Aşağıdaki resimde işaretlediğim tarama tuşuna basıyoruz ve bir liste daha karşımıza geliyor. Bu gelen liste bulunan ağlar içerisinde dumpper’ın kırmayı deneyebileceği modemlerin listesidir. Her şifre kırılacak diye bir kaide yok fakat genelikle başarı oranı çok yüksek. Zaten bu yüzden program meşhur olmuş durumda.

Scan’a bastığınızda Dumpper arayüzü WpsWin yardımıyla şifreyi kırmaya çalışacak, aynı anda saatin yanındaki kablosuz ağ simgenizi kontrol edin seçtiğiniz ağa bağlanmaya çalıştığını göreceksiniz. Eğer başarılı olursa ağa bağlanmış olacaksınız ve yukarıdaki ekranda KEY yazan yerde kablosuz ağ şifresi belirecek. Daha önce kırmış veya girmiş olduğunuz şifrelerin listesi ise yukarıdaki sekmelerden Perfiles’e girerek kontrol edebilirsiniz. Aşağıdaki pencere ile karşılaşmış olacaksınız.

  Facebook Otomatik Video Oynatma Kapatma

Yazılım hakkında detaylı bilgi geliştiricilerinden yayınlandıkça bu sayfamıza eklenecektir. Aşağıda verdiğimiz link reklamlı veya oyalama içeren başka bir aşamadan geçmemektedir. Download işlemi ücretsiz lisansıyla direkt olarak açık kaynak kodlu yazılım paylaşım platformu olan SourceForge’den gerçekleşmektedir. Teknobilim.Net indirilen yazılımdan bir kar ve menfaat elde etmemektedir.

Ayrıca yazılımın kullanılmasından kaynaklanacak sorumluluklar Teknobilim.Net’e ait değildir.  Yazılım unutulan Wi-Fi şifrelerinin bulunmasına yardımcı olmak amacıyla tanıtılmıştır.

Kırdığım Modemden İnternete Bağlansam Beni Bulurlar Mı ?

Eğer şifresini kırdığınız bir modeme bağlanırsanız, doğal olarak modem de size bağlanmış olacak. Ağdaki bilgisayarlardan biri modeme girip ağdaki cihazları görüntüler ise sizin bilgisayarınızın adını ve MAC adresini görebilir. Bilgisayardan ve modemlerden anlamadığına inandığınız biri ise bu işlem hiç fark edilmeyebilir.

Programın Dilini Değiştirebilir miyim ?

Evet. Idioma.ini adlı sistem dosyasını açarsanız text dosyası olduğunu göreceksiniz. Orada eşittirin sağındakiler dumpper penceresinde görünen cümleler ve kelimelerdir. Bu alanları düzenleyerek istediğiniz dil ve üslubu kullanabilirsiniz.

Dumpper Wi-Fi + WpsWin FULL + SON VERSİYON

Yorum Yap

1 Yorum

  1. ruzgar
    Nisan 26, 01:09 #1 ruzgar

    merhaba

    Bu yoruma cevap ver

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.