Evde Takı Nasıl Yapılır ? Yap Sat Kazan

Evde Takı Nasıl Yapılır ? Yap Sat Kazan
Temmuz 09 20:35 2014

Evde takı yapmak bir çok insan için hobi olduğu kadar bir çoğu için de para kazanma alışkanlığıdır. Özellikle ev hanımlarının büyük ilgisini çeken takılar evde hazırlanarak internet üzerinden ev yapımı takı araştıran insanlara ulaştırılıyor. Büyük ve büyüyen bir sektör, evde boş durmaktan yakınan ev hanımlarının yeteneklerini gösterme çabası her gün daha yaratıcı iş olanakları ve hiç kimsede olmayan takılar olarak yine topluma dönüyor.

Kimseden olmasın hastalığı yayılıyor

Kadınlar arasında takı çılgınlığı son sürat devam ederken, görünen o ki bir çok takı hayranı mağazalardaki tüm takı çeşitlerini ezberlemiş durumda ve hiç kimsede olmayan ilginç takılar arıyorlar. Bu noktada devreye evde takı tasarlayan kadınlar giriyor. Daha doğrudu bu işi sadece kadınlar yapıyor demek yanlış, erkekler de zaman zaman yeteneklerini beğeniye sunuyorlar.

Herkes yapabilir, siz de evinizde takı tasarlayarak yüzükler, bileklikler, tokolar, bronşlar, kolyeler gibi bir çok aksesuar yapabilirsiniz. Bu tarz aksesuarlar üretirken kullanacağınız malzemeleri toptancılardan temin edebilir, internetten sipariş edebilir, büyük yapı marketlerden size gereken pense, tutkan, makas, jilet, bıçak, silikon, boya gibi ürünleri satın alabilirsiniz.

Yaptığınız ev takılarını satmak isterseniz kullanabileceğiniz bir çok web sitesi var bunlardan bazıları; gittigidiyor.com, senyapsensat.com, sahibinden.com.

 

  iPhone'u Smart Tv için Mouse ve Klavye Yapmak
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.