Garanti Ugi Nasıl Alınır ? Nerede Satılır ?

Garanti Ugi Nasıl Alınır ? Nerede Satılır ?
Nisan 29 10:34 2016

Garanti bankasının yeni reklam karakteri Ugi büyük ilgi görmeye devam ediyor. Başta Arçelik’in robotu gibi gerçek birşey sanılsa da reklam karakteri olduğu,  bilgisayar ve cep telefonu arayüzlerinde kullanılacağı anlaşılınca herkes oyuncak olduğu kanaatine vardı. Gerçek olsa da olmasa da çocuklar ugiyi görünce benim olmalı diye çığlık atmaya başladı. Bu sebeple herkes bu karakterin nerede satıldığını ve fiyatlarını merak ediyor. Bu yazımızda bunu öğrenebilirsiniz.

Reklam filmlerinde Ugi’ye sürpriz ünlüler eşlik ederken, ilk reklamda Mehmet Aslantuğ rol aldı. Arayüz platformunun, bestesi ve sözleri Nil Karaibrahimgil’e ait olan “Yalnız Değilsiniz” şarkısını Mehmet Erdem seslendiriyor. Eşzamanlı olarak pek çok mecrada izleyicilerle buluşacak filmi Shazam’layanlar, “Yalnız Değilsiniz” şarkısını dinleyebilecek ve Ugi Oyunu’nu oynayabilecek. İletişim platformu için farklı yaratıcı uygulamalar da yapılacak.

 

garanti ugi oyuncağı garanti ugi nasıl alınır

Garantinin yeni karakteri ugi için çekilden ilk reklam filminin yayınlanmasınınardındsn banka şu açıklamayı yaptı: “Garanti ileri teknolojisiyle, akıllı telefon, bilgisayar, şube ve çağrı merkezi aracılığıyla, kısacası müşterileriyle temasa geçtiği her noktada onların hayatını kolaylaştıran bir banka… 20 yıl önce bankacılık ihtiyaçları için şubelere giderken, hayatımıza çağrı merkezleri girdi. Sonra, internet aracılığıyla bankayla ilişki kuruldu. Bunu geçtiğimiz yıllarda, cebe gelen internet ile Cep Şubesi takip etti. Artık Garanti’de cep telefonuyla, sesle paranızı yönetmeniz bile mümkün. Gelecekte yapay zekâ sayesinde, daha pek çok yeni bankacılık hizmetinin hayatımızda yer alacağını öngörebiliyoruz.”

Ugi Nerede Satılır ? Ugi Nasıl Alınır ?

Öğrendiğim bilgilere göre, Garanti Bankası’nın reklamlarında gördüğünüz Ugi, tanıtım amaçlı hazırlanmış bir karakter olup, şimdilik Garanti Bankası şubeleri veya dijital bankacılık kanalları aracılığıyla verilen, Ugi ile ilgili herhangi bir ürün promosyonu bulunmuyormuş.

Takvimi henüz belli olmadı ancak, önümüzdeki günlerde, Garanti Bankası’nın ürün ve hizmetleriyle bağlantılı olarak farklı Ugi promosyonlarının yapılması planlanıyormuş.

  Kliktivizm Nedir ? Kliktivizm Dünyayı Değiştirebilir Mi ?

Garantinin Yayınladığı Tam Açıklama:

Yeni iletişim platformumuzu birbirinden uzak gibi görünen fakat birlikte geliştiklerinde anlam yaratan “teknoloji” ve “insani değerler” üzerine konumlandırdık. Garanti Bankası olarak, ancak bu iki değer birbirinden beslenerek şekillendiğinde, iyi bir geleceğe doğru yol alacağımıza inanıyoruz.

Garanti ileri teknolojisiyle; akıllı telefon, bilgisayar, şube ve çağrı merkezi aracılığıyla, kısacası müşterileriyle temasa geçtiği her noktada onların hayatını kolaylaştıran bir banka… 20 yıl önce bankacılık ihtiyaçları için şubelere giderken, hayatımıza çağrı merkezleri girdi. Sonra, internet aracılığıyla bankayla ilişki kuruldu. Bunu geçtiğimiz yıllarda, cebe gelen internet ile Cep Şubesi takip etti. Artık Garanti’de cep telefonuyla, sesle paranızı yönetmeniz bile mümkün. Gelecekte, yapay zeka sayesinde, daha pek çok yeni bankacılık hizmetinin hayatımızda yer alacağını öngörebiliyoruz.

Başarılı bir reklam için slogan, müzik ve görsel ikonun yanı sıra iyi bir hikâye kurgulamanın, pazarlama iletişiminin öncelikleri arasında yer aldığını biliyoruz. Ancak başarı, bu öğelerle birlikte içerik olarak da zenginse mümkün oluyor. Aslında güzel görünen bir pasta gibi… Bizim yaptığımız, güzel göründüğü kadar çok da lezzetli bir pasta. Bir banka olarak düşündüğümüzde, bu lezzeti veren unsurlar, müşterimize fayda yaratan ürünler, kaliteli hizmet ve müşteri deneyimi… Bu amaçla Garanti’de, müşterilerimizi markamızı deneyimledikleri her platformda dinliyor ve görüşlerinden besleniyoruz.

Yeni platformumuzda bu faktörlerin hepsini bir araya getirdik. İleri teknolojimizle insan odağında geliştirdiğimiz ürün ve hizmetleri, bu kez yeni bir kahramanla anlatıyoruz. Kahramanımız Ugi’nin, herkesin gönlünü kazanacağına inanıyoruz. Kampanyayla müşterilerimize yanlarında olduklarını hissettirirken, elbette geçmişten bugüne ve geleceğe uzanan öz vaadimiz olan, her zaman beklenenden daha fazlasını verme çabamızı anlatan “Başka bir arzunuz?”, markamızın varlık nedeni olmaya devam edecek.

  İşte O An Fatal Error Verdim

 

 

Yorum Yap

1 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.