Gebelik Döneminizde de Seksiliğinizden Ödün Vermeyin

Gebelik Döneminizde de Seksiliğinizden Ödün Vermeyin
Temmuz 09 07:50 2016

Gebe kadınların birçoğu kendini seksi hissedemez. Ama bu duruma artık aşağıdaki önerileri okuyarak bir son verebilirsiniz.

Hamilelik dönemi bir kadının ömrü boyunca yaşayabileceği en güzel zamanlardan, en güzel anlardan biridir. Ancak gebelik ilerledikçe alınan kilolar ve şişen bir göbek yüzünden hiç seksi ve güzel hissedemez. Bu durumu ortadan kaldırmak için yapmanız ve düşünmeniz gerekenler çok basit ve kolaydır.

  • İlk olarak; iki canlıyım, hamileyim, ne bulursam yemem gerekiyor, 9 ayın tadını çıkarmalıyım, keyfini sürmeliyim gibi düşünceleri kesinlikle kafanızdan çıkarmanız gerekiyor. Kendinize dikkat etmelisiniz, özellikle de bebeğinize faydalı olan şeyler tüketmelisiniz. Çünkü, bebeğiniz dünyaya geldikten sonra aldığınız kilolarla baş başa kalırsınız ve eski halinize dönmek için daha fazla çaba sarf etmeniz gerekir.
  • Hamileyken cildiniz güzelleşir, saçlarınız dökülmez, cildinizde ve saçlarınızda parlaklık olur. Kan dolaşımınız hızlanır, göğüsleriniz irileşir. Bunların hepsi sizin için avantajdır. Tüm bunlar daha iyi ve daha seksi görünmek için yeterli şeylerdir.
  • Gebesiniz diye kendinize 3 beden kıyafetler alıp, göbeğinizi gizlemekten vazgeçin. Üzerinize tam olan kendi kıyafetlerinizi giyip bu zamanların tadını çıkarın. Böylece kendinizi çok daha iyi hissedersiniz.
  • Eşinizle birlikte daha fazla aktivite, spor yapın. Gebeyim diye eşiniz ile ilgilenmekten vazgeçmeyin, onunla daha çok vakit geçirin. Kadınlar bu hatayı çok yapıyor. Eşiniz ile küçük tatil kaçamakları yapıp, romantik akşam yemekleri yiyebilirsiniz. İlişkinizdeki ilk günkü heyecanı kaybetmeyin.
  • Bu dönem boyunca kulaktan dolma bilgilerle hareket etmeyin, tabularınızı yıkın. Seks hayatınıza da kaldığınız yerden devam edin, bu size de eşinize de çok iyi gelecektir ve size kendinizi özel hissettirecektir.
  • Aslında seksi görünmek en kolay hissederek olur. O yüzden tabularınızı yıkın ve hamileyken çok daha seksi göründüğünüze inanın.
  Menengiç Kahvesi Zayıflatır Mı?
  Kategori:
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.