Hangi Burcun Kadını Nasıl Etkilenir ?

Hangi Burcun Kadını Nasıl Etkilenir ?
Kasım 27 00:03 2016

Hangi burcun kadını nasıl etkilenir biliyor musunuz ? Hoşlandığınız kadını etkilemek istiyorsanız öncelikle mutlaka burcunu öğrenin çünkü bu bilgi sizi doğru yola götürmede yardımcı olacak. Burcunu biliyorsanız aşağıdaki bilgiler ışığında nasıl davranmanız gerektiğini öğrenmiş olacaksınız. İşte burcuna göre kadınları etkilemek için yapılması gerekenler.

KOÇ Kadını Nasıl Etkilenir ?
Eğer koç burcu olan bir kadını etkilemek istiyorsanız, pahalı ve gösterişli hediyeleri tercih etmelisiniz. Onun yanında her zaman cesur ve güçlü görünmelisiniz. Her konuda dürüst olmayı da başarırsanız koç kadının size karşı bir güven ve merak duygusu oluşacaktır.

BOĞA Kadını Nasıl Etkilenir ?
Boğa burcu bir kadını etkilemek istiyorsanız her şeyden önce samimi ve olduğunuz gibi davranın, ona duymak istediği sözleri sıkılmadan tekrar tekrar söyleyin. Boğa kadını kokuyu sever; güzel parfümler kullanın, cömert ve bonkör olun, güzel bir araba ve lüks bir eviniz de var ise onu etkilemek daha kolay olacaktır.

İKİZLER Kadını Nasıl Etkilenir ?
Para harcamayı sevmiyorsanız ikizler kadınının yanına yaklaşmayın. Sıradan bir hayatınız varsa uzak durun. Her zaman bakımlı görünün. Gözünüz korkmasın fakat ikizler kadınını etkilemek çok zordur, farklı olmak için de kendinizi maymuna çevirmeyin. Doğal davranın, kalıplaşmış bir hayatınız olmadığını göstermeye çalışın.

YENGEÇ Kadını Nasıl Etkilenir ?
Bir yengeç kadını her zaman sahip çıkan, sevgisini belli eden, hediye veren erkeği seçer. Aradığı yaslanacak bir omuzdur. Anlaşılmayı bekler, kendini kötü hissettiği zaman o söylemeden anlamalı ve ona destek olmalısınız.

ASLAN Kadını Nasıl Etkilenir ? 
Aslan burcu bir kadın, gösterişli, karizma sahibi, kendi işi ve özgüveni olan, bol para harcayan ve sürekli iltifat eden biriyseniz, sizden çok etkilenecektir.

BAŞAK Kadını Nasıl Etkilenir ?
Başak burcu kadını nazik, bakımlı ve şık, doğaya ve kültürel aktivitelere önem veren, insan ilişkileri gelişmiş, zeki erkekleri tercih eder. Onu zekanız ve genel kültürünüzle etkilemeyi başarırsanız gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

TERAZİ Kadını Nasıl Etkilenir ? 
Terazi burcu kadını dürüst, nazik, bolca iltifat eden, akıllı, kültürlü, yalan söylemeyen eğitimli erkeği tercih eder. Onu etkilemek için samimi olmalısınız eğer bu özellikleri taşımıyorsanız ve öyleymiş gibi davranıyorsanız hemen yakalanırsınız daha kötü duruma düşebilirsiniz.

AKREP Kadını Nasıl Etkilenir ? 
Bir akrep kadını hislerinde ateşli, kadınına sahip çıkan, hep sadık olan, kültürlü ve onu ezmeyi denemeyecek erkeği ister. Hediyelere karşı koyamaz. Onu etkilemek için tutkulu olmalısınız.

YAY Kadını Nasıl Etkilenir ? 
Eğlenceli, konuşkan, akıllı, sosyal, sportif, doğaya meraklı, felsefeye ilgi duyan, her konuda fikri olan dürüst erkekleri sever.

OĞLAK Kadını Nasıl Etkilenir ? 
Oğlak kadını aileye düşkündür bunu asla unutmayın, insan sevgisi olan, para kazanmasını bilen ve varlığıyla mutlu eden erkeklere karşı koyamazlar. Oğlak kadını otoriteye, sadıklığa ve güce bağlılık duyar. Erkeğin kendisini ölümüne sevdiğini anlar ve güçlü olduğuna karar verirse onu asla yarı yolda bırakmaz.

KOVA Kadını Nasıl Etkilenir ? 
Kova kadınız zeki, çılgın, insanlarla iletişimi iyi, konuşmayı seven, kültürlü ve her ortama uyum sağlayabilen, bonkör ve eğitimli erkeği seçer. Ayrıca kova kadını tatil yapmaya bayılır. Ona bir tatil teklif edin.

BALIK Kadını Nasıl Etkilenir ? 
Balık kadınına her zaman güzel sözler söyleyin.İltifatı eksik etmeyin. Romantik yemekler, kırmızı güller, çikolatalar, güzel hafta sonu planları onu baştan çıkarmak için anahtar kelimeleriniz. Romantik biriyseniz işiniz daha kolay, değilse en azından öyleymiş gibi görünmeye çalışın.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tekn8932/public_html/wp-content/themes/gadgetine-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7
  Kategoriler:
write a comment

Yorum Yok

Henüz yorum yapılmamış !

You can be the one to start a conversation.

Yorum Yap!

Bilgileriniz, güvende! İletişim bilgileriniz yayınlanmayacak. E posta adresiniz diğer kullanıcılarla veya başkalarıyla paylaşılmaz. * işaretli bölümler mutlaka doldurulmalıdır.