Hesap Takip Programı Tavsiyesi

Hesap Takip Programı Tavsiyesi
Ağustos 13 19:30 2016

Şirketler için hesap takibi denildiği zaman aslında ön muhasebe olarak görülmektedir. Başarılı bir hesap takibi yapılabilmesi için ön muhasebe işlemlerinin kolay ve takip edilebilir bir şekilde yapılması önemli bir finans unsuru olmaktadır. Hesap takibi konusunda stoklu çalışan firmaların kasa ve stoklarını da takip etmek gerektiği için kullanılan barkod sistemlerine uygun tek bir yazılım üzerinden işlemlerin gerçekleştirilmesi ve ilave kasa programı alınmaması gerekmektedir. Piyasada bulunan birçok ticari yazılım modül sistemli çalıştığından dolayı ilk olarak ekonomik görülmesinin yanında ilave ihtiyaçlarınızda pahalı çözümler sunabilmektedir.

Fenesoft Muhasebe programları sayesinde hesap takibi için gerekli bütün muhasebe işlemlerini tek bir yazılım üzerinden ve kolay kullanımlı ara yüzü sayesinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Cari hesap takibi yapılabilmesi için Fenesoft ticari programlar tarafından sunulan başlıca özellikler arasında;

  • Günlük olmak üzere haftalık, aylık ve yıllık üzerinden kasa takibi yapmak
  • Barkod destekli stok takibi
  • Bütün satış işlemlerinizi için hem fatura hem de irsaliye yazdırma
  • Bütün ödeme sitemleri üzerinden tahsilat takibi
  • Taksitli ve veresiyeli satışların takibi
  • Yedekleme, raporlama ve bildirim özelliği

Ticari muhasebe programları kendi içinde farklı özellikleri bulunmasından dolayı özellikle ilk başta geçiş yapacak firmaların bu süreci kolay atlatması için Fenesoft tarafından sunulan deneme sürümleri; programın sizin kullanım yapınıza uygun olup olmadığı konusunda karar vermenize yardımcı olmaktadır. Deneme programları üzerinden bütün özellikleri test edebilmeniz için Fenesoft, hiçbir özellik kısıtlaması olmadan sunmaktadır. Fenesoft tarafından tüm ticari işletme ve kurumlara sunulan bilgisayar yazılımlarını incelemek için http://www.fenesoft.com/ adresli internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Paykasa Nedir ?
  Kullanılan Etiketler:
  Kategori:
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.