iPhone 13 Pro Ağır Mı ?

iphone 13 pro ağır mı

Evet ağır arkadaşlar. iPhone 13 Pro tek başına 203 gram bir de kılıf takıyorum biraz da o eklenince ağır olduğu hissiyatı sağlamlaşıyor. Telefonu elinizde tuttuğunuzda ilk bakışta rahatsız etmiyor ama dik bir pozisyonda otururken veya araba kullanırken elinizde tuttuğunuzda serçe parmağınıza daha fazla ağırlık biniyor ve parmağınızın yorulduğunu kısa süre sonra hissediyorsunuz.

iPhone 13 Pro’mu almaya karar verirken ağırlığını hiç göz önünde bulundurmamıştım. iPhone 13 Pro Max ile normal olanı arasında ise hemen normali seçmiştim çünkü cepte taşıması zor, elde tutması zor, ağırlığı bariz.

Bu ağırlık meselesi ciddi bir konu mu ? Hayır.

Bu yazıyı yazmamdaki amaç iPhone 13 Pro alacaklara telefonun ağırlığı hakkında biraz bilgi vermek. Telefonu showroom’larda incelerken serçe parmağınıza yükleyip uzun zaman geçirmediğiniz için ne kadar ağır olduğunu idrak etmek pek kolay olmuyor.

Özellikle önceki nesil bir iPhone’u elinize aldığınızda “Bu ne kadar hafifmiş!” diyebilirsiniz.

iPhone 13 Pro ağır olduğu için alınmaz mı ? Kesinlikle alınır. Telefonun artı yanlarının yanında bu ağırlık sorunu çok küçük bir şey ama eğer bir keşkelik dileğim olsaydı biraz daha hafif olmasını dilerdim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.