LG Rolly 2 Klavye: Artık Daha Kullanışlı

LG Rolly 2 Klavye: Artık Daha Kullanışlı
Nisan 14 17:01 2016

LG önceki yıllarda Rolly isimli katlanır klavyesini piyasaya sürmüştü. Önceki klavye 4 satırdan ibaretti ve pek kullanışlı değildi. Kullanıcıların yorumlarını da dikkate alan LG yeni klavyesine bir satır daha ekledi ve sonuç müthiş oldu. Dokunmatik klavyeler ne kadar gelişirse gelişsin bizim neslimiz hala klavyeye tıklamak, tuşlara dokunmak istiyor. Alışkanlıkları bir tarafa bırakın, kimsenin dokunmatik ile hatasız yazamadığını da biliyoruz.

LG Rolly 2 artık fazladan bir satıra daha sahip ve katlandığında beşgen şeklini alıyor. Taşıması çok rahat. Rolly 2 Klavye, rulosu açıldığı zaman daha önceden eşlenmiş cihazlarla otomatik bağlantı kurabiliyor. Ayrıca çoklu cihaz desteği de var, hem tablet hem de akıllı telefon için kolay bir geçiş kısa yolu ile kullanım imkanı sunuyor. Yeni tasarımda en üst satıra rakam satırı eklenmiş böylelikle sürekli fonksiyon tuşları ile uğraşmadan rakamlar yazılabilecek.

lg-katlanır-klavye

Klavye tek AAA pil ile çalışabiliyor. Seçkin bir ürün haline gelen ürünün Güney Kore’deki fiyatı 112 USD.

  Araba Rüzgarlıkları Ne İşe Yarar ?
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.