LOVOO Uygulaması Nedir ? Neden Kullanılır ?

LOVOO Uygulaması Nedir ? Neden Kullanılır ?
Kasım 27 16:41 2015

Son günlerin popüler uygulaması Lovoo nedir ? Bu yazımızda program hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.  Lovoo insanların birbiriyle tanışması için tasarlanmış mobil bir uygulamadır. Konum tabanlı çalışır, kişilerin birbirine olan uzaklıklarını tespit ederek yeni insanlar ile tanışmak isteyenlere en yakın Lovoo kullanıcısını yönlendirir. İngilizce Love kelimesi Aşk demektir ve Lovoo markası bu kelimeye benzemektedir. Ücretsiz indirilebilmesine rağmen bazı özellikleri VIP kullanıcılara özeldir. Tüm dünyadaki kullanıcı sayısının 40 milyona yaklaştığı belirtiliyor. Kullanıcıların ilk amaçlarının ise flört olduğu görülüyor.

Uygulama hem iOS hem de Android işletim sistemli cihazlarda çalışmaya uygun. Ayrıca Apple Watch‘e de uyumlu hale getirilmiş. İndirdiğiniz uygulamada profilinizi oluşturduktan sonra en yakındaki karşı cinsle mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla lovoo sayesinde tanışabilirsiniz. Tanışmak istediğiniz kişinin size kac km yada mt uzaklıkta olduğunu, resmini ve  hakkındaki bilgileri gorebilirsiniz.

lovoo-nedir-nasıl

Google Play‘de Lovoo Açıkça Şöyle Tanıtılıyor;

LOVOO, senin ücretsiz arkadaş bulma uygulaman: Yakınındaki yeni insanlarla ve partner arayanlarla tanışıp buluşmalar ayarla. LOVOO, 40 milyonu aşan kullanıcı sayısıyla arkadaş bulmayı tamamen kolay hale getiriyor. Bu Arkadaş Bulma Uygulamasını ücretsiz edinerek yeni arkadaşlar bul, flört et ve hatta aşık ol.”

Buradan da anlaşıldığı üzere flört ilk amaç. Uygulama internet üzerinde sosyalleşmiş olan insanlar için reel hayata açılan bir kapı gibi çalışmakta bu sebeple dikkat edilmesi gerekiyor. Birinci kural kesinlikle kimseye güvenmeyin. Sizinle tanışmak isteyen kişi dolandırıcı veya kötü niyetli biri olabilir. Bu ihtimali her zaman göz önünde bulundurun. En iyi ihtimalle kişinin facebook ve twitter gibi daha eski sosyal medyalardaki hesaplarını isteyin onları kontrol edin, sayfasındaki arkadaşlarının gerçek olduğunu ve resimlerinin ona ait olduğunu anlarsanız, bu size güven konusunda yardımcı olabilir. Kesinlikle dikkatli olmalısınız.

  iPhone Kamera Sesi Nasıl Kapatılır ?

Alman yazılımcılar tarafından geliştirilen aplikasyonun web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz. Uygulama içi VIP hizmet satın almak isteyenler için özel bilgileri mutlaka gözden geçirin. İşte o bilgiler;

  • Ödeme, satın alma onayı alındığı zaman iTunes hesabın aracılığıyla yapılır.
  • VIP üyeliği, otomatik uzatmayı VIP üyeliği sona ermeden en az 24 saat önce kapamadığın zaman otomatik olarak uzatılır.
  • Hesabına VIP üyeliği sona ermeden önceki 24 saat içinde üyeliğin uzatılmasına ilişkin masraf geçilir.
  • VIP üyeliğini profil ayarlarından yönetebilir ve otomatik uzatmayı açabilir veya kapatabilirsin.
  • Sürmekte olan bir VIP üyeliğini, üyelik devam ederken iptal edemezsin.
  • Ücretli bir VIP üyeliğini sipariş eder etmez her türlü ücretsiz, deneme üyelikleri sona erer.
  • Tüm kişisel bilgiler LOVOO veri güvenliği yönetmeliklerine uyularak işlenir. Daha fazla bilgi için, lütfen http://static.lovoo.net/legal/en/ adresini ziyaret et.

 

LOVOO’DAN EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
lovoo nedir 5
lovoo nedir 1lovoo nedir 2

Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.