MightyText Nedir? Ne İşe Yarar ? PC’den SMS Gönderme Uygulaması

MightyText Nedir? Ne İşe Yarar ? PC’den SMS Gönderme Uygulaması
Kasım 18 17:20 2015

MightyText bilgisayarınız veya başka cihaz üzerinden SMS /MMS gönderebilmenizi sağlayan bir aplikasyondur. Android cihazlar için geliştirilmiştir ve sadece android üzerinde kullanılabilir. Bunun sebebi, sadece android işletim sisteminin bu kadar fazla uygulama yetkisi verebiliyor olmasıdır. Uygulamayı  cep telefonunuza yüklüyorsunuz ve artık GSM numaranız üzerinden nasıl SMS gönderiyorsanız aynı şekilde bilgisayardan gönderebiliyorsunuz. Uygulama telefon ile arayüz arasında senkronize olarak aslında telefonunuzun gsm modemini uzaktan kontrol etmiş oluyor.

Telefonunun yerini unutanlar olacak. Bu uygulamayı telefonunuza kurduktan sonra bligisayar üzerinden kullanaya başladığınızda telefonunuzun yerini unutacaksınız. Telefonunuza gelen mesajları görebiliyor, trafiği analiz edebiliyor, arşiv yapabiliyor ve mms dahi gönderebiliyorsunzu. Toplu SMS konusunda yarcımdı olabileceğini söyleyemem çünkü en fazla 10 kişiye sms gönderebiliyorsunuz.

mightytext-nedir-nasıl-kullaınılır

MigthyText İle Neler Yapılabilir ?

Bilgisayarınızı kullanırken size gelen mesajları bildirebilir. Kurulumu ve kullanımı son decerece basittir. Zamanlanmış görevler ile istediğiniz saate ayarlayarak otomatik SMS gönderebilirsiniz. Çağrı bildirimlerini görüntüleyebilirsiniz, Düşük pil alarmını alabilirsiniz, zengin metin içerikleri gönderebilirsiniz, Gmail ile senkronize ederek maillerinizi kontrol ederken sms gönderebilirsiniz, ücretli sürüme geçerek farklı temalar kullanabilirsiniz, fotoğraf göndermeden önce düzenleyebilirsiniz.

 MigtyText Hangi Cihazlarda Kullanılır ?

Windows, Mac OS X, Linux, veya Chrome OS yani istediğiniz cihazda kullanabilirsiniz. Yeterki internete girsin ve web browser açabilsin. Öncelikle telefonunuza uygulamayı indirmeniz gerekir.

MightyText Güvenli Mi?

En çok sorulacak olan soru bu. Uygulama bir çok yetkiyi kullanrak çalışacak ve bilgileriniz ana sunucu üzerinde senkronize edilecek. Bu her zaman risk demektir fakat şimdiye dek MightText ile ilgili hiçbir açık veya hacklenme olayı duyulmadı. Devletler arası gizli görüşmeler yapmıyorsanız rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  LG Rolly 2 Klavye: Artık Daha Kullanışlı
Yorum Yap

1 Yorum

  1. Gönül Şen
    Kasım 23, 18:16 #1 Gönül Şen

    denemek lazım

    Bu yoruma cevap ver

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.