Naksan Holding’in Sahibi Kim ?

Naksan Holding’in Sahibi Kim ?
Mart 09 14:16 2016

  Naksan Holding, Gaziantep merkezli bir holding kuruluşu. Holdingin temelleri 1940 yılında toptan hırdavat ticareti yapan S. Mehmet Nakıboğlu tarafından Gaziantep’de atıldı. 1960′lı yıllarda plastik ürünlerin kullanımının artmasıyla polietilen filmler ve sera örtüleri pazarlamaya başlayan Nakıboğlu, ilerleyen yıllarda plastik sektöründe üretim yapmaya başladı. İlerleyen yıllarda dikey büyümenin yanı sıra tekstil, gayrimenkul gibi sektörlerde şirketler kurmuştur.

naksan-holdng-sahibi-kim-fetö-baskın-paralel-kim-neden-popüler

2014 yılı itibariyle Naksan Holding, plastik, ambalaj, tekstil, lojistik, enerji, gayrimenkul ve bilgi işlemleri alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Holding bünyesinde bulunan Royal Halı şirketi Gaziantep Basketbol takımına sponsorluk yapmaktadır. Türkiye Basketbol Ligi’ne yükseldikten sonra Royal Halı takıma isim sponsoru olmuş ve takımın adı Royal Halı Gaziantep olmuştur.

Her geçen gün faaliyet alanlarını ve yatırımlarını genişleten Naksan Holding, verimliliği benimseyen yönetim anlayışı ve kaliteli insan kaynakları ile başarılı yükseliş grafiğini sürdürüyor. Ayrıca İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde 2 şirketi ile yer alıyor.
Çalıştığı firmalara, ölçek farkı gözetmeksizin aynı kalite ve hizmet anlayışını sunmayı prensip edinen Naksan Holding; bünyesindeki firmalarıyla açıklık ve şeffaflık ilkesinden ödün vermeyerek, yatırım stratejisi doğrultusunda topluma ve sektöre katma değer yaratarak büyümeye devam ediyor.

Gaziantep’te Naksan Holding’e FETÖ/PDY’ye yardım iddiasıyla başlatılan operasyon tamamlandı. Operasyonun ardından Naksan Holding’in 9 çalışanı gözaltına alındı.

Naksan Holding’in Sahibi Kim ?

25 Aralık 1921 tarihinde Gaziantep’te dünyaya gelen Şıh Mehmet Nakıboğlu, 10 yaşında atıldığı ticaret hayatında daima global düşünerek konuları bir bütün olarak ele almıştır. Nakıboğlu’nun hedefi daima üretken projeleri ve sistemleri hayata geçirerek uzun vadeli imkanlar yaratmak olmuştur.  7000 kişinin çalıştığı bir dünya markası olan Naksan Holding’in temelerini atan Şıh Mehmet Nakıboğlu 5 çocuk babasıdır.

Şuanki yönetim kurulu başkanı, Cahit NAKIBOĞLU.

  Ofiste Birlikte Çalışmak İstemeyeceğiniz En Cins İş Arkadaşı
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.