Paykasa Nasıl Bozulur ?

Paykasa Nasıl Bozulur ?
Haziran 26 09:00 2016

Paykasa bildiğiniz gibi alışveriş severlerin internet üzerinde daha güvenli bir şekilde alışveriş yapmasına olanak sağlamaktadır. Paykasa sayesinde artık hiç bir alışveriş sitelerinde kişisel bilgilerinizi girmek zorunda değilsiniz. Kredi kartlarının oluşturduğu güvenlik sorunları çoğu kişinin canını yakmıştır. Bundandır ki, kredi kartı ile alışverişlerde sizden istenilen kredi kartı güvenlik numarası gibi bilgiler 3. kişiler tarafından ele geçirilebilir. Bu durumda ise sizden habersiz bir şekilde kredi kartınız kullanılabilir. Ancak yeni bir sistem olan Paykasa bu tip sorunları ortadan kaldırmak için geliştirilmiş bir sistemdir.

Paykasa ile alışverişlerde kişisel bilgilerinizi, kimlik numaralarınızı girmeye hiç gerek yok. Satın alırken size verilen 16 haneli e-pin sayesinde tek tıkla bütün alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Öyle ki artık online oyunlarda Paykasa tercih edilmeye başlandı. PayPal’ın işlevini durdurması ile yeni bir ödeme yöntemi arayışı içine giren online oyunlar Paykasa sistemini tercih etmeye başladılar. Peki her şey güzel hoş, ben Paykasa kartı kullanmıyorum. Bu nedenle Paykasa nasıl bozulur diyorsanız işte bu sorunun cevabı geliyor…

Paykasa kart bozumu, alımı kadar basit bir işlemdir. Öncelikle size verilen kartın bakiyesini, diğer girdiğiniz kişisel bilgilerinizi bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri biliyorsanız ikinci aşamaya geçebilirsiniz. 2. aşamada ise, herhangi bir siteyle canlı destek üzerinden iletişime geçebilir ve Paykasa kart bozumu hakkında işleme başlayabilirsiniz. Paykasa kart bozumu yapılırken sizden gerekli bilgiler istenecektir. Aynı zamanda var sayalım ki Paykasa kart bakiyeniz 100 Euro olsun. Bu 100 Euro güncel Euro kuru ele alınarak TL’ye olan karşılığı çıkarılır ve size isterseniz TL olarak isterseniz Euro olarak geri iade edilir. Bu sayede güvenli bir şekilde bozum işlemi yapmış olursunuz.

Yazımızın sonunda uyarmak istediğimiz bir kaç nokta var. Paykasa bozumu yaparken, girdiğiniz ve bozum işlemi yapacağınız sitelere çok dikkat etmelisiniz. Piyasada çok fazla dolandırıcı site bulunmaktadır. Bu nedenle bozum ve alım işlemi yapacağınız sitelerin gerekli belgelere ve SSL Sertifikalarına sahip olup olmadığını öğrenmelisiniz. Hatta bir nokta daha, Paykasa Reseller Sitesi olan siteleri tercih etmeniz size güven açısından oldukça fayda sağlayacaktır.

  Evde Örgü Yaparak Para Kazanmak
  Kategori:
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.