Paykasa Nasıl Satın Alınır ?

Paykasa Nasıl Satın Alınır ?
Haziran 25 09:00 2016

Öncelikle Paykasa’yı yeni duyanlarınız olabilir. Bu nedenle Paykasa’nın tanımını yapmakta fayda vardır. Paykasa, İngiltere odaklı bir sistem olup, kullanıcılarının internet üzerinde daha kolay ve güvenilir alışverişler yapmasına olanak sağlıyor. Öyle ki normal bir kredi kartı ile alışveriş yaparken gerekli olan ve önemli olan tüm kişisel bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalıyorsunuz. Bu bilgilerin 3. kişilerin ellerine geçip geçmediği konusunda güven duyamıyorsunuz. Ancak Paykasa bu sorunları ortadan kaldırmak adına geliştirilmiş bir sistemdir.

Paykasa sayesinde artık alışverişlerinizde kişisel bilgilerinizi, örneğin annenizin kızlık soy adını, kredi kartı son kullanım tarihini veya güvenlik kodunu paylaşmanıza hiç gerek kalmıyor. Paykasa, sizin alacağınız miktarda tek kullanımlık bir sanal kart olup, hiç bir kişisel bilgiye gerek kalmadan alışveriş yapmanızı sağlıyor. Bu nasıl oluyor diyorsanız anlatalım. Paykasa sayesinde size verilen 16 haneli e-pin sayesinde tek tıkla alışverişler yapabiliyorsunuz. Bu kadar faydalı ve güvenli bir yolu nasıl deneyebilirim, Paykasa nasıl satın alınır diyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızda fayda vardır.

Paykasa satın almak için öncelikle güvenilir siteleri tespit etmeniz gerekmektedir. Bundandır ki internet üzerinde çok fazla dolandırıcı site mevcuttur. Hatta bu işi vergisiz, belgesiz olarak yapan bir çok site/firma bulunmaktadır. Bu konuda güvenebileceğiniz siteleri sizlere yazımızın sonunda paylaşacağız. Güvendiğiniz siteyi belirledikten sonra, sitede bulunan Paykasa fiyatları bölümüne tıklıyorsunuz ve kendinize uygun olan Paykasa kartı seçip satın al butonuna veya sitede bulunan satın almak için devam et butonuna tıklıyorsunuz. Daha sonra önünüze bir iletişim formu çıkıyor ve bu form sayesinde satın alma işlemine gerekli olan bilgileri giriyorsunuz. En sonunda canlı destek ile ya da telefon üzerinden aklınızı kurcalayan sorulara cevap bulabiliyorsunuz. Satın alma işlemi bittikten sonra sizde 16 haneli bir elektronik pin gönderiliyor. Bu 16 hane e-pin ile anlaşmalı olan alışveriş sitelerinden, online oyunlardan alışveriş yapabiliyorsunuz. Ayrıca bu alışverişler sırasında hiç bir kişisel bilginizi paylaşmanıza gerek de kalmıyor. Hatta güvenlik açısından sorun oluşturmasın diye Paykasa kart kullanımı bir kere mahsus sınırlandırılıyor. 2. bir kullanım için tekrarda Paykasa satın almanız gerekiyor. Her aldığınız kartta e-pin yenilenerek size teslim ediliyor. Bu sayede güvenli alışverişler yapabiliyorsunuz.

  Evde Mini El Çantası Yapma

Paykasa para birimi Euro’dur. Bu nedenle Paykasa fiyatları güncel Euro kuru üzerinden hesaplanıp satışa sunulmaktadır. Eğer Euro kuru yükselişteyse yatırdığınız para miktarı artıyor. Eğer düşüşteyse yatırdığınız para miktarı da düşüyor. Bu sayede paranızın tam değerinde alışverişler yapabiliyorsunuz.

Paykasa alımının yanında bir de Paykasa bozum imkanınız da oluyor. Onu da kısaca anlatmak gerekirse; Paykasa bozumu için elinizde bulunan Paykasa kartın bakiyesini bilmeniz gerekmektedir. Bundan sonra güncel Euro kuru üzerinden paranız isterseniz TL olarak isterseniz Euro olarak sizlere geri iade edilmektedir. Bu sayede hiç bir güvensizlik ortamı oluşmamış oluyor.

Son olarak sizlere tavsiye ettiğimiz güvenilir sitelerden bahsetmek istiyorum. İlk olarak tavsiye edeceğimiz site; ‘paykasabizde.com’ olacaktır. Bu site gerekli olan tüm belgelere sahip olup, SSL Sertifikalarına da sahiptir. Aynı zamanda Türkiye Reseller Sitesi’dir.

İkinci tavsiyemiz ise; ‘paykasa.org’ dur. Bu sitede gerekli olan tüm evraklara sahip olup, Türkiye Reseller Sitesi’dir. Bu nedenle her iki siteden de güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

  Kategori:
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.