Philips SHG7980 Kulaklık İncelemesi

Philips SHG7980 Kulaklık İncelemesi
Ağustos 16 15:08 2016

Philips SHG7980 Kulaklık İncelemes. Bildiğiniz üzere piyasa oyuncu ürünleri ile doldu ve taşmış durumdadır. Farenin, klavyenin, monitörün ve koltuğun oyuncular için özel piyasada yerini almıştır. Bu incelememizde sizlerle birlikte takma adı(özel adı) bulunmayan bir oyuncu kulaklığını inceleyeceğiz. Ne gibi özellikleri , artı ve eksilerini inceleyeceğiz. Philips SHG7980, adından da belli olduğu gibi bir oyuncu kulaklığıdır. Piyasa değeri şuan 199 Türk lirası fakat bazı alışveriş sitelerinde bu fiyat 88 Türk lirasına düşebiliyor. Eğer ürünlerin dekoruna/tasarımına bakıyorsanız bu ürünü almanıza pek gerek yok. Ama ben ses düzeyi/performansına bakarım diyorsanız, buna bir deneme imkanı verebilirsiniz.

Philips SHG7980 Oyundaki Ses Farkına Gelirsek;

Kullandıktan sonra ses konusunda gayet memnun kaldım. Fakat diğer üst düzey oyuncu kulaklıklarıyla kıyaslanamaz. Oyunlarda ses kasma(ses alma) konusunda gayet başarılı bir oyuncu kulaklığı olmuş. Bazı oyunlarda(CS:GO) bu kulaklık ile ses kasmam da hile(görüş hilesi, tetikleyici hilesi) gibi üsluplar veya kelimeler yemişliğimde bulunmaktadır. Eğer bu kulaklığını düşük fiyata(88 Türk lirası) gibi bir fiyata bulursanız ve eğer ürünü incelemek istiyorsanız bir şans verebilirsiniz. Ve ses düzeylerini inceleyebilirsiniz. Oyun üzerindeki performansına bakabilirsiniz. Yanlara doğru çevrilme özelliği ile masaların üstlerine, bilgisayar kasanızın üstüne rahatça koyabilirsiniz.

Philips SHG7980 Oyundaki Detaylı Bilgi;

Kulaklık narin bir kulaklıktır. Sert ve zarar görecek ortamlardan uzak tutmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer kulaklığın videolu/görselli bir şekilde görmek isterseniz; dünyaca ünlü olan video izlenim sitesi olan youtube, üzerinde vereceğim cümleyi aratarak bulabilirsiniz. “Philips SHG7980 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi” yazarak videolara erişebilirsiniz. Eğer mikrofonunuz yoksa kulaklığın üzerinde bulunan mikrofonu kullanabilirsiniz.

Philips SHG7980 Kulaklık Özellikleri;

Artıları:

 • Kullanılabilir ve döndürülebilir mikrofon
 • Oyunculara göre ses kalitesi(ses kasmak için)
 • Bazı alışveriş sitelerinde uygun fiyata ürünü bulabilme
 • Ağır olmayan, hafif bir kulaklıktır.
  Garanti ATM Kartı Neden Titreterek Verir ?

Eksileri:

 • Yazılımı(ses düzeylerini ayarlama) programı bulunmamasıdır.
 • Tasarım/dekoru biraz daha iyi olabilir.
 • Resmi sitesindeki fiyatı
 • Dışarıya ses verme, oyuna odaklanmanızı etkileyebilir.

Teknik Özellikler:

 • Hassasiyet: 93 dB
 • Frekans Tepkisi: 20 > 20.000 Mhz
 • Empedansı: 2,2k Ohm
  Kategori:
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.