Pınar Dilek’in Boyu Kaç cm ? Tarkan’ın Eşi

Pınar Dilek’in Boyu Kaç cm ? Tarkan’ın Eşi
Mayıs 02 15:41 2016

Türkiye’nin ‘Megastar’ı Tarkan Tevetoğlu ve sevgilisi Pınar Dilek, önceki gün ünlü sanatçının Tarabya’daki villasında sade bir törenle evlendi. Megastar Tarkan ile 30 yaşındaki Pınar Dilek, önceki gün sade bir törenle evlendi. 29 Nisan Cuma günü Tarkan’ın Tarabya’daki lüks villasının bahçesinde gerçekleşen törene çiftin aile yakınları katıldı. Sade bir törenle dünya evine giren çiftin düğün törenini önümüzdeki günlerde yapacağı öğrenildi. Herkes Pınar Dilek’i daha çok merak etmeye başladı. Boyunu merak edenler bile bar bu yazımızda size bu sorunun cevabını vereceğiz !

tarkan eşi boyu pınar dilek boyu

Megastar’ın dün Tarabya’daki villasında sade bir törenle yüzük taktığı Pınar Dilek’in sanatçının çok eski bir hayranı olduğu ortaya çıktı. Bu gelişme Tarkan’ın beş yıl önce Almanya konseri sonrasında kuliste hayranları tarafından çektirdiği fotoğrafla anlaşıldı. Tarkan ve Pınar Dilek aşkının temellerini atan bu fotoğraf aynı zamanda çiftin aynı karede bulunduğu ilk fotoğraf olma özelliği taşıyor. İddialara göre başarılı popçu Almanya konserinden sonra Pınar Dilek ile sık sık görüşmeye başladı. Arkadaşlık bağlarını güçlendiren çiftin bu yakınlığı kısa sürede aşka dönüştü. Ve dün 5 yıllık ilişki 40 kişinin katıldığı törenle taçlandı.

Pınar Dilek’in Boyu Kaç cm ?

Yukarıdaki resimde Tarkan ve eşinin yan yana olduğunu görebilirsiniz. Tarkan’ın boyu bilinen bir bilgi ve 1 metre 73 santimetre. Gördüğünüz gibi eşi Tarkan’ın burnuna denk geliyor yaklaşık 11 cm fark olduğunu hesaba katarsak. Pınar Dilek’in boyu yaklaşık 1,62 yani bir metre altmışiki santimetredir.

  Arnavutköy SGK'da GSS Borcu İşlemi
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.