Pokemon Go App Store’da Nasıl İndirilir ?

Pokemon Go App Store’da Nasıl İndirilir ?
Temmuz 24 17:29 2016

Pokemon Go oyununun popüler olmasının ardından bende meraktan indirip bir oynayayım dedim ama fark ettim ki henüz Türkiye App Store Marketi‘nde yayınlanmamış. Hal böyle oluca kolayca App Store’a girip oyunu indiremiyoruz. Peki Pokemon Go App Store’da Nasıl İndirilir ? Bunun için pratik ve kolay bir çözüm var. Hemen sized tekniği söyleyeceğim mutlaka benim yöntemimle yapın. Bunu dışında kalan ve internette paylaşılan şuradan indirin buradan şu linke girin gibi yöntemleri eski sürümleri indirmenize ve güvenlik açıklarına yol açar.

App Store’da öne çıkanlar sekmesine girin en altta ID hesabınız var oraya tıklayın hesabımı göstere dokunun ve gelen ekranda bölge değiştiri seçin. Bölgeyi United States olarak değiştirip devam edin. Tekrar App Store’a girdiğinizde herşey İngilizce olacak, artık Pokemon Go’yu tüm listelerin başında görmüş olacaksınız dokunup hemen indirebilirsiniz. İndirmenin ardından isterseniz Türkiye marketine geri dönün veya bu şekilde kullanın bir sorun çıkarmaz ama Pokemon Go güncellemesi çıkar ise tekrar United States marketine geçmeniz gerekir.

  Watch Dogs 2 Sistem Gereksinimleri
  Kategori:
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.