Pokemon Go Powerbank 10000 Mah – 75 TL

Pokemon Go Powerbank 10000 Mah – 75 TL
Temmuz 23 14:08 2016

 Pokemon Go oyuncuları için mükemmel bir harici yedek sarj deposu. Oyuncuların son günlerde sıkca bu tarz pokemon temalı ürünler ile ilgilendiğini biliyorum. Bu yüzden acaba pokemon ile ilgili yeni tasarımlı ürünler var mı diye araştırma yaparken işte bu harici sarj cihazına denk geldim. Bu yazımda bu ürünü nasıl alacağınızdan ve ürünün teknik özelliklerinden bahsedeceğim.

Ürün 10000 MaH gücünde yani piyasadaki en güçlü şarj depolarından birine sahip. Aluminyum iskelet üzerine PVC materyalden kap giydirilmiş yani oldukça sağlam ve hafif olması amaçlanmış. USB girişi sayesinde bir çok cihaza uygundur yani USB ile sarj edilebilen herşeyi sarj edebilirsiniz. Üzerindeki LED ışıklar da ürüne çok havalı bir görünüm ve dikkat çekiçilik kazandırıyor.  İçerisinde bir adet de sarj etme kablosu bulunan ambalajın boyutları ise tam olarak şöyle; 10 cm x 8 cm x 5 cm.

Bu ürünü Aliexpress üzerinden çok uygun fiyata getirtebilirsiniz, sitede “pokemon powebank” yazdıkdan sonra güvenilir bir satıcı bulun ve sipariş verin. Yaklaşık 1 ay’da elinize geçecektir. Henüz Türkiye mağazalarında böyle bir ürün yok, yani almak için yurtdışından sipariş vermek zorundasınız. Fiyatı ise 23 – 30 USD arasında değişmekte. Ürün aynı fakat farklı satıcılar farklı fiyatlar ile satmakta.

  USB Klavye Takınca Bilgisayar Kapanıyor
  Kategori:
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.