Pokemon Go Şimdiden Yeni Ticaret Fırsatları Sunuyor

Pokemon Go oyunu henüz Türkiye marketinde kullanıcıya sunulmamış olsa da, binlerce kişi farklı metotlarla bu oyunu telefonuna kurdu ve oynamaya başladı, hatta fun kitlesi oluşmuş durumda. Bu hızlı gelişimin ardından, yepyeni fırsatlar da su yüzüne çıkmaya başladı. Özellikle şirketin Türkiye marketine resmi olarak girişinden sonra hayran ve oyuncu kitlesinin milyonları aşacağını tahmin ediyorum. Bu kullanıcılara pazarlamak üzere yeni ürünler satabilirsiniz !

Pokemon Go oyuncuları doğal olarak sevdikleri oyun ile ilişkili ürünler satın almak isteyecektir. Bunlar tişört, şapka, atkı, çanta gibi tekstil ürünleri ile başlayıp, bardak, kalem, defter gibi ürünlerle devam edecektir. Bunların yanı sıra Pokemon renkleri ile donatılmış teknoloji ürünlerinin de piyasaya sürülmeye başladığını görüyorum. Bir önceki yazımda pokemon temalı taşınabilir şarj cihazından bahsetmiştim mesela. Buna benzer yeni ürünler de mutlaka müşteri bulacaktır. Eğer imalatçıysanız bu tarz ürünler imal edebilirsiniz veya özellikle Çin’den pokemon temalı ürünler getirim internette şimdiden ilan verebilirsiniz.

Ticaret yapanlara tavsiyem şimdiden bu ürünler için hazırlıklarını yapsınlar zira stoklar tükenip talebe cevap veremediğinizde bu hiç de güzel olmayacaktır. Herkese hayırlı kazançlar dilerim.

  Traffic Racer İncelemesi - Skgames

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.