RØDE NT-USB Condenser Mikrofon İncelemesi

RØDE NT-USB Condenser Mikrofon İncelemesi
Eylül 02 13:02 2016

Güzel ve filtreli olan RØDE NT-USB Condenser Mikrofon eğer kayıt alan ve video bazlı sitelere içerik üretiyorsanız bu mikrofonu kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Mikrofonun kendisi oldukça ağır(500 gram) fakat bu bazı kişiler için ağırlığı değişebiliyor.

RØDE NT-USB Condenser Mikrofonu Kimler Kullanmalı:

Dünyaca ünlü video yayınlama sitelerinden biri olan veya 1.sırada olan Youtube üzerinde içerik üretiyorsanız veya üretmeye başlayacaksanız bu mikrofon tam size göre, hem takipçilerinize en iyi ses performansı sunabilirsiniz.

İnternet üzerinde satış yapılacak siteler üzerinde tanıtım videoları çekiyorsanız bu mikrofonu kullanabilirsiniz. Hem kendinize uygun müşteriler hem de marka bilincinizi oluşturmuş olabilirsiniz.

Eğer ileride şarkı söylemek, bestelemek gibi hedefleriniz varsa bu mikrofon ile testleriniz yapabilirsiniz.

RØDE NT-USB Condenser Yayında Kullanılabilecek Programlar:

Auda City, isimli program ile sesinizi test edebilirsiniz. Eğer ses düzeyleriniz fazla ise program üzerinden veya mikrofon üzerinden ayarlayabilirsiniz. Genellikle bu programı içerik üretenlerin kullandığı bir programdır. Eğer müşterilerinize veya takipçilerinize iyi bir ses performansı vermek istiyorsanız bu program üzerinden ayarlamaları yapabilirsiniz.

RØDE NT-USB Condenser Başlıca Teknik Özellikleri:

Akustik Prensibi: Pressure Gradient

Frekans Aralığı: 20Hz ~ 20kHz
Dinamik Aralığı: 96dB
En Yüksek SPL: 110 DB SPL
Enerji Gereksinimi: Usb 4v DC
Bağlantı Türü: USB
Net Ağırlık: 550g

RØDE NT-USB Condenser Piyasadaki Yeri:

Şuanda piyasa değeri 750 Türk lirası veya 800 Türk lirası olan bu mikrofon insanların ilk tercihleri arasında gelmektedir. Bir çok youtube üzerinde içerik üreten kişilerin kullandığı ve tavsiye ettiği mikrofonlardan biridir.

RØDE NT-USB Condenser Detaylı Bilgi:

Mikrofonun ses kalitesi, özelliklerini ve canlı bir şekilde görmek istiyorsanız dünyaca ünlü olan içerik üretilen bir video izlenim sitesi olan youtube üzerinden RØDE NT-USB Condenser bu şekilde araştırarak videolara ulaşabilirsiniz. Eğer youtube üzerinde içerik üretenler, iş olarak yapanların videolarındaki ses kalitelerini de inceleyebilirsiniz. Bir çok youtube içerik oluşturucusu bu mikrofonu kullanmaktadır.

  Garanti Ugi Oyunu: Ugimoji Oyna

Popüler içerik üretenleri videoları bakarak ses kalitesini canlı olarak inceleyebilirsiniz.

Eğer uygun, kaliteli ve bütçenize uygun bir mikrofon arıyorsanız. Buna bir şans vermenizi öneririm.

  Kategori:
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.