Scholl Velvet Smooth İşe Yarıyor Mu ? Kullandık İnceledik

Scholl Velvet Smooth İşe Yarıyor Mu ? Kullandık İnceledik
Mayıs 01 00:33 2016

Scholl Velvet Smooth reklamlarını her izlediğimde acaba gerçekten işe yarıyor mu diye düşünüyordum. Eğer gerçekten de işe yarıyor ise mutlaka almalıydım. Sonra birkaç kişiden olumlu yorum alınca almaya karar verdim. Bu seferde fiyatına takıldım, hayatta en nefret ettiğim şey aynı ürünü ucuza alabilmek varken daha pahalıya almaktır. Kısacası kazık yemek istemiyorum ve bu benim en doğal hakkım. Peşin söyleyeyim ürünü aldım kullandım ve hala kullanıyorum. Bu yazımda size detaylı bilgi vereceğim.

scholl işe yarıyor mu 3

Scholl Velvet Smooth işe yarıyor mu ? Sorusunu cevaplamaya devam ediyoruz.

Yaklaşık 1 ay boyunca her gittiğim eczane ve markette bu ürünü gördüm ve fiyatı hep aynıydı. Ortalama 89 TL. Fiyat kimilerine normal gelebilir ama benim bu parayı ödemeye hiç niyetim yoktu. Gerçek bir marketten uygun fiyata alamayacağıma iyice emin olduktan sonra internette araştırma karar verdim.

Yine bilindik süper e-marketlere girdim. Ne göreyim ? Fiyat yine aynı. Yahu arkadaş bu nasıl ağız birliği ? Herneyse, ardından gittigidiyor ve sahibinden sitelerine bakmaya karar verdim. En azından buralarda satıcı sayısı fazla ve rekabet daha kızışmış durumda.  Gittigidiyorda iyice inceledikten sonra sağlam bir satıcıdan 35 TL’ye Scholl Velvet Smooth elektronik ayak törpüsü almayı başardım. Hem de ücretsiz kargo ile ! Yaşasın kapitalizm ! Neyse konumuza devam ediyorum.

Scholl Velvet Smooth Kutu Açılımı ve Kurulum

Ürün elime ulaşınca hemen kutusunu açtım. Kutudan elektronik ayak törpüsü, törpü başlığı ve kullanma klavuzu çıktı fakat pil yoktu zaten hiçbirinde pil yokmuş. Kurulum çok basit, dibindeki kapağı çevirerek açtım 4 tane pili – + işaretleri doğru olacacak şekilde taktım ve geri kapattım. Başlığı takmak da pratik, başlığın iki tarafında pimler var birini içeri bastırım diğer tarafı törpü makinasına takınca yerine doğru bastırın pimi bırakın tam yerine oturacak.

  Laptop Isınma Sorununa 3 Kesin Çözüm (+1 Eklendi)

scholl işe yarıyor mu 2

scholl işe yarıyor mu 1

Scholl Velvet Smooth Gücü Nasıl ? 

Elektronik ayak törpüsünün gücü tam ayarında olmuş. Ayak törpülerden zaten zarar vereceğiniz kadar bastırırsanız törpü yavaşlıyor ve duruyor.

Scholl Velvet Smooth Neden Durur ?

Eğer scholl velvet smooth express pedi elektronik ayak törpüsünü ayağınıza çok bastırırsanız gücünden ve zarar vermeyi önlemekten dolayı durur, bu durumlarda hemen makinayı geri çekin dönmeye devam eder. Çok fazla bu şekilde zorlarsanız törpü çok ısınacaktır dikkat edin.

Scholl Velvet Smooth Express Pedi Gerçekten işe yaradı mı ?

İşte final sorumuz, açıkca ve kısaca evet diyorum. Daha ilk kullanımda ayağımdaki nasırı sertleşmiş dokuyu ölü deriyi resmen gözümün önünde un ufak etti, toza çevirdi. Törpüledikçe alttan yeni ve yumuşak dokuya ulaştım. Almak isteyen varsa kesinlikle alsın diyorum ama uygun fiyattan alırsınız inşallah.

 

Ayrıca son olarak bir de tavsiyede bulunayım makinayı 15-20 dk zorlu kullanımdan sonra 5 dk dinlendirin ve her törpüden sonra krem sürmeyi unutmayın böylesi daha güzel olacaktır. Diğer yazılarımızı da okumayı unutmayın.

  Kategori:
Yorum Yap

3 Yorum

 1. Mehmet Ali Arslan
  Mayıs 01, 13:12 #1 Mehmet Ali Arslan Yönetici

  Soru ve sorunlarınızı yazın lütfen

  Bu yoruma cevap ver
 2. Zeynep
  Mayıs 01, 13:14 #2 Zeynep

  Çok kararsızım bende almayı düşünüyorum, iyi ki bu yazıyı okudum

  Bu yoruma cevap ver
 3. Pınar
  Mayıs 01, 13:15 #3 Pınar

  Ben aldım gerçekten işe yarıyor :) kesinlikle almalısınız

  Bu yoruma cevap ver

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.