Televizyonda Çıkan Telefonlar !

Televizyonda Çıkan Telefonlar !
Mayıs 28 22:18 2016

Televizyonda çıkan telefonlara dikkat ediniz ! Bu yazıyı mutlaka okuyun. Televizyonlarda son günlerde sıkca çıkan telefon reklamlarında bir anlık dikkatsizlik ile dolandırılabilirsiniz. Uyanıuk tüccarlar, meşhur dünya markalarının telefonlarının çakmalarını getirterek 2499 TL’lik telefon bizde saece 399 TL gibi kampanyalar yapıp insanları dolandırıyorlar. Orjinal telefonları televizyonda gösterip, satıştan sonra çakma yani imitasyon akıllı telefonlar gönderiliyor.

Bu dolandırıcılıktan nasıl kurtulabilirsiniz ? Televizyonda çıkan her telefon sahte mi ?Hayır, Apple ve Samsung reklamlarında satış yapılmaz sadece yeni çıkan telefon ve başlıca yeni özellikler gösterilir. Dikkat etmeniz gereken kısım, şu telefon şuanda şu fiyata diyen ve o an satış için telefon numaraları veren reklamlar. Bu reklamlarda eğer ürünün imitasyon olduğu belirtiliyorsa bunu bilerek alıyorsanız sorun yok fakat siz orjinal telefondan farkı yok diye alırsanız büyük hayal kırıklığı yaşarsınız.

Orjinal Telefon İle Çakma Telefon Arasındaki Fark Nedir ? İmitasyon Nasıl Anlaşılır ?

Orjinal bir iPhone ile imitasyonu arasında dünyalar kadar fark vardır, çakma olanda android yüklüdür ve performans olarak orjinalinin yanından bile geçemez. Dokunmatik hızı berbattır, çalışma hızı düşüktür, takılmalar olur, plastik ve aluminyum kalitesi orjinalinin yanında bile geçemez. Ayrıca Apple’ın Android kullanmadığını bilen biri çakma iPhone’u hemen anlar.

Alacağınız telefonu gözünüzle görmeden kesinlikle almayınız. Önce Apple ve Samsung’un orjinallarini satan mağazalara gidip test ediniz. Böylelikle daha temkinli olursunuz. Son olarak şunu belirteyim hiç kimse 2499 TL olan telefonu 299 veya 399 TL’ye satamaz. Bunu asla unutmayın.

 

  Sigaranın Faydaları
  Kategori:
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.