Vaillant Kombi Servisi

Yüzyılı aşkın bir süre önce kurulan, bugün en iyi kombi markası olarak bilinen Vaillant kombiniz için servis mi arıyorsunuz ? Bu yazımızda size güvenilir bir vaillant kombi servisinden bahsedeceğim. Eğer kombinizde bir arıza veya merak ettiğiniz bir sıkıntı var ise mutlaka güvenilir bir servisten hizmet almalısınız . Özellikle güvenilir diyorum. Neden mi ?

Son günlerde yetersiz bilgi ve antipatik personelleri ile piyasada türeyen bir çok kombi servisi yüzüncen insanlar artık nereyi arayacağını kimden hizmet alabileceğini şaşırmış durumda. Bu sebeple, mutlaka kurumsal, eski, müşteri memnuniyeti oranı yüksek ve işini bilen bir vaillant kombi servisini tercih ediniz.

Vaillant’ın tarihçesinden bahsedelim, Johann Vaillant tarafından Remscheid yani Almanya’da 1874 yılında kurulmuştur. O tarihten bu yana ısıtma ve havalandırma sektöründe pazar lideri olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca meşhur tavşan logosu ise şu şekilde belirlenmiştir. Johann Vaillant, bir paskalya Pazar günü bir dergiyi karıştırırken, yumurtadan çıkan bir tavşan resmi görür ve bu tavşanın kendi markasını temsil etmesine o an karar verir. Şirketin kendisi gibi, bu logo yıllar geçtikçe bir çok kez modernize edilmiş ve tüm Avrupa’da ısıtma teknolojisi alanında en iyi bilinen logosu haline geldi.

Aşağıdaki link üzerinden kaliteli hizmet alarak teknik, bakım, arıza gibi konularda yardım alabilirsiniz.

http://www.tr-vaillantservisi.net/

  SOSYAL MEDYA ORGANLARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.