Venture Alliance Nedir ? Nasıl Para Kazanılır ?

 Venture Alliance bir yatırım ortaklığı sistemidir. Yatırdığınız paranın büyüklüğüne göre faiz alabileceğiniz bir para kazanma işbirliğidir. Yaklaşık 108.000 yatırımcısı vardır. Aslında mantık günümüz bankacılığı ile aynıdır. Paranızı faize yatırırsınız bu süre zarfında ihtiyacı olan diğer müşteriler para çeker ve bunun karşlığında faiz öder banka sizin faizinizi de ödeyip aradaki karı sermaye yapar. Venture Alliance ise daha özgür bir yapıya sahip faiz yapısıdır. Online ödeme yöntemleri kullanarak ödediğiniz paranın büyüklüğüne göre belli faiz oranlarında faiz alırsınız ve bu para sürekli hesabınıza yazar daha sonra bu parayı tekrar online ödeme yöntemlerinden biri ile tahsil edersiniz.

venture alliance nedir nasıl

Venture Alliance Nedir ?

Venture alliance kelime oalrak girişim ittifakı demektir. 6 yıllık bir firmadır. Online ödeme yöntemlerinden biri ile para yatırıp çekebileceğiniz yeni nesil global bir yatırım ağıdır. Çalıştığı yöntemler; ok pay, payeer, perfect money, bitcoin, advcash, solid trus pay, payza ve nix money. Ana paranızını hangi sistem ile yaptıysanız kar ettiğiniz kazancı da o sistem ile geri alırsınız.

Son yıllarda para piyasaları şimdiye dek hiç ulaşılmamış büyüklüklere ulaşmıştır. 21.yüzyıl’ın getirdiği teknolojik yenilikler yatırım olanaklarını daha çeşitli hale getirdi ve çok farklı yöntem, sistem ve arayüzler ile yatırım yapma şansımız daha da yükselerek kolaylaştı.  Venture Alliance sisteme yatırılan paralarla yeni başlangıç yapacak olan şirket projelerini araştırıp kar payında anlaşarak buralara yatırım yapmaktadır. Yani günümüz bankacılığındaki yatırım danışmanlığı şirketi gibi düşünebilirsiniz. Binlerce yatırımcı para yatırır havuzda biriken para karlı ve hızlı büyüyecek şirketlere yatırılır kısa vadede kar ortaklığı ile tahsil edilen paralar yatırımcının büyüklüğüne göre tekrar yatırımcılara aktarılır.

Aslında yapılan iş hem insanlığın ve medeniyetin gelişmesine katkıda bulunuyor. Hem de para kazanmak isteyen insanlara yeni kapı açılıyor. Şirketin web sitelerindeki açıklamaya göre 2015 itibari ile online yatırım ittifakları arasında birinci sıradalarmış. Yani sektörün lideri olduklarını söylüyorlar. Ayrıca şimdiye dek 67 başarılı projeye destek vermişler. Yani 67 yeni yatırımdan kar elde edip yatırımcılara dağıtmışlar.

  Araç Takip Sistemleri Nasıl Çalışır ?

Venture Alliance Nasıl Çalışır ? Ne Kadar Kazanırım ?

Yaklaşık olarak % 2.50 civarındadır. Hangi kar payı ile hangi aralıkta yatırım yaptysanız o kar payı ile kazanç elde edersiniz ve 3 aşğı 5 yukarı sistemde faiz yükselip azalabilir. Paranızı tahsil etmek isterseniz hafta içi iş günlerini tercih edin pazar günleri fazla komisyon kesilmektedir.

 

Venture Alliance’a Nasıl Kayıt Olunur ?

Öncelikle şu linke tıklayarak web sitelerine giriş yapın. Venture Alliance. Ardınran soldaki Register adlı butona basın.  Sistem ingilizcedir. İngilizce bilmelisiniz fakat basit kelimeler işinizi görmeye yeter. Gelen kayıt ekranında Login yerine kullanıcı adı, Your e-mail adress yerin eposta adresinizi, password yerine şifrenizi , confirm password yerine tekrar şifrenizi yazın. Reffer yerine sizi yönlendiren kişinin kullanıcı adını yazabilirsiniz.

İsterseniz boş bırakabilirsiniz isterseniz teknobilim’den yönlendirildiğinizi belirtmek için memoaga yazabilirsinzi. Hatta direkt yönlendirme linkimiz de budur.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.