Zubizu Uygulaması Kimin ? Nedir ? Kim Yaptırdı ?

Zubizu Uygulaması Kimin ? Nedir ? Kim Yaptırdı ?
Mayıs 01 20:43 2016

Zubizu uygulaması  güncel trendlerden beslenen zengin içeriğiyle, renkli, eğlenceli ve keyifli bir dünyanın kapısını aralıyor.  Zaman içinde kullanıcısını tanıdıkça, tercihlere ve ilgi alanlarına göre yepyeni keşifler, farklı öneriler getiren ZUBİZU, aynı zamanda Türkiye’nin seçkin ve sevilen markalarından kişiye özel ayrıcalıklar sunuyor. Aslında bu fikir çok uzun zaman önce dünya devi AMAZON tarafından kullanılmaya başlamıştı. Müşterisine diş macununun bittiğini bile haber veren bir şirketten bahsediyoruz ! Peki ama diş macunumuzun bittiğini başkasından öğrenmek istediğimize emin miyiz?

Zubizu uygulaması da müşterisinin satın alma ve etkinlik geçmişini analiz ederek ona özel teklifler ve kampanyalar sunmak için geliştirilmiş. Zubizu kimin diye merak ediyorsanız hemen cevaplayalım. Doğuş Grubu’a ait bir uygulamadır. Mobil uygulamalar dünyasına daha önceki bir kaç app ile giren grup şimdide ZUBIZU ile bu pastadan payını almaya çalışıyor ve biraz da pazarı test ediyor.

Kaydedilen kişisel tercih ve davranışları sadakat adı altında inceleyen yazılımın amacı kullanıcısı için en güzel etkinlikleri ve en çok seveceği kampanyaları takip ettirmek. Kolayca ulaşmasını sağlamak. ZUBIZU için şimdiden 80 civarında marka ile anlaşılmış.

  Scholl Velvet Smooth İşe Yarıyor Mu ? Kullandık İnceledik
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.