Gigabyte M7 Thor Oyuncu Faresi

Gigabyte M7 Thor Oyuncu Faresi
Ağustos 13 11:00 2016

Gigabyte M7 Thor Oyuncu Faresi. Gigabyte M7 Thor adından da belli olduğu gibi bir Gaming Mouse(oyuncu faresi) genellikle fps oyunları oynayan kişiler için bir fare ürünüdür. Makro ayarı için belirli bir programı bulunmuyor fakat internet üzerinde paylaşılan programları kullanarak kendi makronuzu tasarlayabilirsiniz. Özellikle CS:GO oyunu için bir makro istiyorsanız. Youtube üzerinden araştırarak bulabilirsiniz. “CS:GO makro ayarlaması” şeklinde aratabilirsiniz.

Gigabyte M7 Thor Özellikleri:

Elinizi farenin üstüne koydunuz avuç içinizde herhangi bir boşluk olması imkansız gibi gözüküyor. Fakat bu bazen avuç ve el büyüklüğüyle de alakası da olabiliyor. Yıldırım hızında 10.000 FPS (normal farelerde bu 2.000 FPS civarıdır.) resim yönetme kapasitesi sayesinde tam kontrol ve hassas fare hareketleri M7 Thor profesyonel bir lazer sistemiyle bizlere sunulmuştur.

Aşamalı DPI ayarı ile kendinize özgü DPI ayarını bulabilirsiniz. Oyun üzerinde kontrol hızını düşürebilir veya yükseltebilirsiniz. Oyunlarda en iyi performans sistemi sunmaktadır. Ultra dinamikli ve sağlam bir usb kablosu bulunmaktadır. 137 milimetre uzunluğunda, 78 milimetre genişliğinde, 41 milimetre kalınlığındadır. 5 adet programlanılabilir, komut verilebilir tuşu bulunmaktadır. Kaymayan, elinize oturan bir kaplamaya sahiptir. Tasarım olarak da hoş duran bir dizayna sahip gözüküyor. 24 ay garanti süresi vermektedir. M7 Thor oyuncu faresi bu sistemleri desteklemektedir:

“Windows 98/2000/ME/XP Vista / 7/ 8 / 8.1 / 10” işletim sistemlerini desteklemektedir. Ağırlık olarak 100 gramlık bir ağırlığa sahiptir.

Gigabyte M7 Thor Ürün Hakkında Değerlendirmeler:

Ürün hakkında yorumları ve değerlendirmeleri incelediğimiz zaman, açıkçası doğru söylemek gerekirse, Razer Firmasının geliştirmiş olduğu fare ile aynı tasarımına benzemiş ve arayüz olarak da biraz benzer olmuş.

DPI konusunda, güzel bir fare olmuş özellikle de FPS oyunlarında rakiplerinizden 1 adım daha önde olabilirsiniz. Genelikle 1600 ve 6000 DPI ayarları önerilmektedir. Fakat elinizin ayarına ve rahatlığınıza göre DPI ayarlayabilirsiniz.

  Yeni İcat: Haven Akıllı Kapı Altı Kilidi

Gigabyte M7 Thor Detaylı ve Canlı İncelemesi:

Oyuncu faresi, hakkında daha detaylı bir bilgi, inceleme veya canlı olarak görmek istiyorsanız. Dünyaca ünlü video izlenim sitesi olan Youtube üzerinden araştırarak bulabilirsiniz.

  Kategori:
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.