Hakkında

Kısaca Bahsedelim

2006 yılında yayın hayatına giren Teknobilim, ilk kurulduğunda küçük bir hosting hesabında ufak ufak emeklemeye başladı. Günümüzde ise kendi sunucusunda barınan site hergün binlerce okura taze ve en hızlı şekilde güncel haberleri sunuyor bunun yanında hiç bir yerde bulunmayan bilgileri içerik olarak sunuyor.

Çeşitli mecralardan defalarca reklam alan Teknobilim yine defalarca bir çok ünlü mecrada reklam vermiştir. Hedefi öncelikle tüm Türkiye’de bilinmek ve okunmak olan sitemizin siz değerli okuyucuları ile her gün bir adım daha attığını görmek bize mutlu ediyor.

Yazarın Gözünden

2006’da lise yılarında web tasarıma ve internet dünyasına merakla binbir hevesle başladım yazmaya, şimdi ise evlenmiş çoluk çocuk, iş güç sahibi olmuşum. Yıllar su gibi akmış bende 10 yıldır teknobilim’den kopamamışım. Yazmanın ve paylaşmanın insana verdiği mutluluk, insanlara yardım etme aşkı her daim insanoğlunun içinde olmalı. İşte bu duygularlarla yazmaya devam ediyorum.

Genel olarak teknoloji desek de, zaman zaman yaşamdan enstantaneler de paylaşıyorum. Blogum’da otomobil, mobil, internet kategorileri olduğu gibi. Mesleki tecrübelerimi paylaştığım Dış Ticaret bölümü de bulunmakta. Hiç paylaşılmamış bilgileri yazarak okurlarıma yardımcı olmaya çalışıyorum.

Blogumda keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

Mehmet Ali Arslan
arslanmehmetali[at]hotmail.com

Teknobilim’in adresi www.teknobilm.net’dir.

1 Yorum

  1. gündelik yasamda bilgilenmek ve bu bilgileri yansıtmak konusunda bu site ideal gibi gözüküyor.okuyucuların ilgisini cekicek olan bu sitede basarılarınızın devamını diler tesekur ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.