Anasayfa'ya Dön

Hakkında

2006’da lise yıllarında web tasarıma ve internet dünyasına merakla bin bir hevesle başladım yazmaya, şimdi ise evlenmiş çoluk çocuk, iş güç sahibi olmuşum. Yıllar su gibi akmış bende yıllardır teknobilim’den kopamamışım. Yazmanın ve paylaşmanın insana verdiği mutlulukla blogculuğa devam ediyorum.

Genel olarak teknoloji desek de, zaman zaman yaşamdan enstantaneler de paylaşıyorum. Blogumda otomobil, internet kategorileri olduğu gibi, mesleki tecrübelerimi paylaştığım iş hayatı bölümü de bulunmakta. Hiç paylaşılmamış bilgileri yazarak okurlarıma yardımcı olmaya çalışıyorum.

Kaliteli içerik üreten nadir bloglardan birindesiniz. Blogumda keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle. Lütfen abone olmayı ve takip etmeyi unutmayın. Sevgilerle…

Mehmet Ali Arslan
arslanmehmetali[at]hotmail.com

Teknobilim’in adresi www.teknobilm.net’dir.

Yorum Yap

1 Yorum

  1. bedrettin aydın
    Mayıs 16, 14:20 #1 bedrettin aydın

    gündelik yasamda bilgilenmek ve bu bilgileri yansıtmak konusunda bu site ideal gibi gözüküyor.okuyucuların ilgisini cekicek olan bu sitede basarılarınızın devamını diler tesekur ederim.

    Bu yoruma cevap ver

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.