Ugi Nedir ? Nereden Nasıl Alınır ? Garanti

Ugi Nedir ? Nereden Nasıl Alınır ? Garanti
Nisan 28 01:01 2016

Garanti bankasının son reklam filminde görünen top şeklindeki Ugi adlı robot ilgi odağı oldu. Herkes bu robotu nasıl alacağını, nasıl kullanıldığını ve uginin fiyatlarının ne olacağını konuşuyor.En çok merak edilen şey aslında şu; ugi nedir? Bu yazımızda Garanti’nin yepyeni Ugi’si hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İlk olarak ugi nedir sorusunu cevaplayalım.

Ugi Nedir ?

Ugi Nedir?, Garanti bankasının eşek, köpek ve tavuk karakterlerinden sonra reklam filmlerinde kullanacağı yeni karakteridir, yeni arayüz platformudur. Garanti bankasının teknolojik yönünü vurgulamak amacıyla geliştirilmiştir. İnternet bağlantısı ile kullanılacak yeni özelliklerin tanıtımında kullanılacaktır. Örneğin iPhone’daki sesli komut özelliğini bilmeyen yoktur. Garanti bankası şimdiye dek telefon bankacılığında kullandığı sesli komut hizmetini bir adım daha ileri götürerek, havale işlemi yapmaya kadar ilerletiyor.

garanti-ugi-fiyatları

Ugi Nedir Anladık Peki Ne Değildir ?

Ugi reklamdaki gibi evinize alacağınız evinizde gezecek ve bankacılık işlemlerinizi yapacağınız somut bir robot değildir. Ancak sosyal medyada paylaşılan ugiler oyuncaktır. Promosyon amaçlı banka tarafından karşılıklı veya karşılıksız olarak dağıtılmıştır.

Ugi Oyuncak Robotu Nereden Alınır ?

Ugi oyuncağını çalıştığınız Garanti Bankası şubesinden isteyebilirsiniz. Tabiki bankanın müşterisi olmanız öncelik sağlayacaktır. Şube listesi için başlığa tıklayınız.

Garanti, Bankacılıkta Teknolojinin Hikayesini Kısaca Şöyle Özetliyor

“20 yıl önce bankacılık ihtiyaçları için şubelere giderken, hayatımıza çağrı merkezleri girdi. Sonra internet geldi ve internet aracılığıyla bankayla ilişki kuruldu. Bunu geçtiğimiz yıllarda cebe gelen internet ile Cep Şubesi takip etti. Bugünlerde artık Garanti’de, cep telefonuyla sesle paranızı yönetmeniz bile mümkün. Gelecekte yapay zeka sayesinde daha pek çok yeni bankacılık hizmetinin hayatımızda yeri olacağını öngörebiliyoruz.”

Bu yazımızıda okuyun: GARANTİ UGİ NASIL ALINIR ? NEREDE SATILIR ?

  Whatsapp Web QR Kod Okumuyor Çözümü
Yorum Yap

0 Yorum

İlk yorumu sen yap!

Sorularınızı veya eklemek istediklerinizi yazın.

Yorum Ekle

Hemen bir yorum yap! E-mail adresi yazmak zorunlu değildir.
Ziyaretçiler 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.